Keystone logo
ECOS Language School

ECOS Language School

ECOS Language School

Wstęp

Leydis ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Pracę jako nauczycielka rozpoczęła w 1998 roku, a języka hiszpańskiego uczy od 2003 roku.

Ze względu na jej niekończącą się energię, niezawodność, zdyscyplinowane podejście do pracy i uczynny charakter, Leydis jest duchem przewodnim naszej szkoły językowej.

Miłość Leydis do języka hiszpańskiego oświeca uczniów z każdego zakątka świata poprzez jej kreatywne lekcje.

Pojechałam do Kolumbii w grudniu 2014 roku i przez trzy miesiące chodziłam do szkoły. To właśnie podczas tego pobytu językowego poznałam i nauczyłam się doceniać Leydisa jako nauczyciela i jako osobę. Po moim powrocie do Szwajcarii Leydis nadal udzielał mi instrukcji przez Skype. Dzięki tym lekcjom mój hiszpański stale się poprawiał i postanowiłem wrócić do Cartageny na trzy tygodnie w lutym 2016 roku.

Leydis od jakiegoś czasu bawiła się pomysłem otwarcia własnej szkoły językowej. W rozmowie po jednej z naszych lekcji opowiedziała mi o tych planach. Swoim entuzjazmem całkowicie mnie przekonała i postanowiliśmy założyć nową szkołę językową. Jako były hiszpański uczeń Leydis w Cartagenie wiem, co sprawia, że szkoła jest doskonała.

W czerwcu 2016 wynajęliśmy budynek, a miesiąc później przebudowaliśmy go na potrzeby naszej szkoły.

W grudniu 2016 roku znaleźliśmy jeszcze bardziej idealny budynek w naszej obecnej lokalizacji. Wprowadziliśmy się w kwietniu 2017 r., a remonty trwały do lutego 2018 r.; w międzyczasie lekcje przebiegały tak normalnie, jak to możliwe. To było wyzwanie dla wszystkich, pero vale la Pena!

Lokalizacje

 • Cartagena

  Cartagena, Kolumbia

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania