Keystone logo
EBC Hochschule - University of Applied Sciences

EBC Hochschule - University of Applied Sciences

EBC Hochschule - University of Applied Sciences

Wstęp

EBC DOŚWIADCZENIE

Stać się profesjonalnym zarządzaniem w perspektywie międzynarodowej - obywatela prawdziwie globalną. EBC Hochschule jest niemieckim połączone globalnie multi-campus szkoły biznesu z silnym naciskiem na praktyczne zastosowania i wdrożenia.

Istotą naszej filozofii instytucjonalnego jest wprowadzenie studenta w centrum wszystkich naszych działań. Jesteśmy bardzo zainwestował w naszych studentów i absolwentów.

»Twój sukces jest naszym zadaniem«

Można oczekiwać, że:

indywidualne podejście - w klasie, w administracji, w ​​zakresie usług studenckich Małe klasy - wierzymy w dyskusjach grupowych i studentów koncentruje nauki Globalne myślących ludzi - @home i zagranicy Świata realnego doświadczenia - staże, studia przypadków i projekty firmowe Najlepsze obiekty w najlepszych lokalizacjach - Czy wspominaliśmy nasze dachu-tarasy?

dziesięć powodów,

Dlaczego warto studiować na jednym z czterech na EBC uczelniach w Niemczech? We'll powiedzieć, dlaczego. Oto dziesięć powodów:

Prywatne, oficjalnie uznane badania

Ciesz jakości prywatnej uczelni z urzędowo uznanego stopnia!

Badania kompaktowe i dobrze zorganizowane

W ciągu zaledwie trzech lat można nabyć swój Bachelor of Arts in International Business, psychologia biznesu, turystyki i Event Management, Moda, luksusowe i handlem detalicznym lub Zarządzanie Sports. Będziesz zarabiać pieniądze, gdy inni są w trakcie studiów!

Silny nacisk na praktykę

W ciągu tych trzech lat ukończyć jeden staż w Niemczech i jednego za granicą w firmie swojego wyboru. Wykorzystaj swoją wiedzę i umiejętności już podczas studiów!

Wysoki stopień międzynarodowości

Oprócz stażu za granicą, programy na naszej uczelni to semestr za granicą w jednym z wielu naszych partnerskich uczelni na całym świecie. Mają wyglądać w naszej międzynarodowej sieci!

Intensywne wsparcie w obcym języku

Lektorat języków obcych stanowią integralną część naszych programów. Czy to jest język angielski, francuski, hiszpański, włoski lub chiński - dajemy Ci doskonałe przygotowanie językowe dla swoich staży i semestru za granicą - i dla późniejszej kariery.

silna sieć

Znaczna sieć międzynarodowych uniwersytetów, firm, instytucji i stowarzyszeń opracował w wyniku naszych wieloletnich doświadczeń. Ta sieć nie tylko popiera cię z twoich staży lub swojej semestru za granicą, ale może również oznaczać natychmiastowego rozpoczęcia z kariery po ukończeniu studiów.

Wzmocnienie kompetencji społecznych

Nie jesteś tylko szukasz "zwykłego" edukacji i wiedzy specjalistycznej, ale chcemy także rozwijać jako osoby? Wartości takie jak odpowiedzialność indywidualna, etyczną, empatii i zdrowego równowagi między życiem zawodowym są ważnymi elementami naszej filozofii. Oferujemy prywatnego trenera, tak, że masz sprawne wejście na rynek pracy.

Nauka w małych grupach

Nasze zajęcia są małe, tak że wykładowcy można uzyskać indywidualną uwagę, czego potrzebujesz. Studia w małych grupach nie tylko zapewnia zrównoważoną naukę, ale również wzmacnia swoje kompetencje społeczne. Nasze kampusy żerują na poczuciu wspólnoty.

Osobisty kontakt z wykładowcami

Długie czasy oczekiwania na wizytę ze swoim wykładowcą? Nie z nami. EBC wydziału będzie czas na pytania - Nasze drzwi są otwarte dla Ciebie!

Studia w metropoliach biznesowych

Hamburg, Berlin albo Düsseldorf - badania w jednej z metropolii Germany's największym biznesowych. Nie postronnych - być tam, gdzie coś się dzieje!

Lokalizacje

 • Hamburg

  Esplanade 6, 20354, Hamburg

  • Berlin

   Altes Postamt Hauptstraße 27, 10827, Berlin

   • Düsseldorf

    Leopoldstraße 2, 40221, Düsseldorf

    pytania