Keystone logo
Easton Country Day School

Easton Country Day School

Easton Country Day School

Wstęp

Easton Country Day School


Easton Country Day School to mała, koedukacyjna prywatna szkoła dla klas od Pre-K do 12. Pielęgnujemy opiekuńczą i wspierającą atmosferę, która sprzyja społecznemu i emocjonalnemu wzrostowi wraz ze zręcznością akademicką. Położony na 10 hektarach w zalesionej okolicy w centrum Easton, nasz teren obejmuje uroczy plac zabaw, boiska sportowe i duży, dobrze wyposażony budynek z miejscem na wszelkiego rodzaju doświadczenia edukacyjne.

73460_EastonCountryDaySchool01.png


Nasi silni akademicy są zintegrowani wertykalnie, dzięki czemu jednostki mogą rozwijać się we własnym tempie (zamiast ograniczać się do jednego, odpowiedniego dla wszystkich, poziomu wiekowego). Nasi absolwenci są konsekwentnie akceptowani we wszystkich konkurencyjnych prywatnych szkołach średnich i szkołach z internatem. Ci, którzy wybierają publiczne szkoły średnie, są zazwyczaj umieszczani na zajęciach z wyróżnieniem.

Co ważniejsze, nasi uczniowie dorastają w emocjonalnie bezpiecznych i zdolnych społecznie nastolatkach. Dzieje się tak dlatego, że edukacja ECDS obejmuje małe klasy, mnóstwo interakcji dorosłych i formalne programy, które zachęcają do konstruktywnych relacji. Nasz niezwykle niski współczynnik 5:01 studentów do nauczycieli pozwala kadrze ECDS na baczne obserwowanie wszystkich dzieci. Interweniujemy na pierwszym przejawie ryzykownych zachowań społecznych i hojnie nagradzamy najwcześniejsze wyrazy uczciwości.

Zgodnie z naszym podejściem dla całej rodziny, ECDS oferuje zajęcia przedszkolne dla osób w wieku 2 lat i starszych oraz przedszkola dla dzieci w wieku 3 miesięcy i więcej.

Easton Country Day School znajduje się w cichej, pięknej posiadłości naprzeciwko biblioteki. Nasze duże sale lekcyjne są jasne i wesoło urządzone, a nasze tereny obejmują skomplikowany plac zabaw i rozległe boiska sportowe. Obiekty ECDS stanowią doskonałe tło dla zróżnicowanej i satysfakcjonującej edukacji elementarnej.

 • 225 studentów / 11 studentów zagranicznych

 • Zamożne, piękne i przyjazne miasteczko wiejskie

 • 1 godzina do Nowego Jorku / 2,5 godziny do Bostonu

 • Większość rodzin podróżuje po całym świecie, w tym do Azji

 • Connecticut jest uważany za "państwo edukacji" w USA. Licea mają najwyższą pozycję w USA. Uniwersytety wiedzą o tym

 • Reputacja akademicka Connecticut

 • Connecticut zajmuje pierwsze miejsce w USA wśród nauczycieli i mieszkańców z wyższym wykształceniem

 • Connecticut ma różne gałęzie przemysłu (nauka, finanse, medycyna, IT, media, projektowanie cyfrowe). Główne firmy mają swoją siedzibę w tym stanie

 • Absolwenci ECDS uczęszczają do szkół wyższych i uniwersytetów w całym kraju, w tym Cornell, Yale, University of Connecticut i innych najlepszych szkół

 • Wycieczki szkolne (wycieczki odbywają się co miesiąc) Wycieczki obejmowały podróże do Waszyngtonu, Nowego Jorku, Metropolitan Museum, Glass Blowing, Community Service, Zip Lining, Go-Karting, Ice Skating, wycieczki narciarskie, między innymi.

 • Różnorodność zorganizowanych zespołów: koszykówka, łucznictwo, piłka nożna, softball, tenis i tor
73461_EastonCountryDaySchool02.png


Warunki przyjęć


Akceptowane klasy: 7, 8, 9, 10 i 11

Wymagania GPA: 2.7 GPA

 • Oficjalne stenogramy z opisami kursów w języku angielskim

 • Porady dla nauczycieli matematyki i nauczycieli angielskiego

Wywiad Skype: studenci będą przesłuchiwani przez Skype przez międzynarodowego administratora

Mieszkalnictwo: Wszyscy studenci są umieszczani z rodzinami goszczącymi. Te domy znajdują się w Easton i okolicach.


Wynik TOEFL

7

9. klasa 50

10. klasa 60

11. klasa 70

12. klasa 80 Elastyczność


"Nauczyciele w Easton Country Day School są bardzo pomocni i naprawdę troskliwi. Nasz syn kwitnie i uczy się. Oglądanie jego rozwoju było niesamowite. Jego nauczyciele są cierpliwi, kompetentni i kreatywni. "

- Easton Country Day School Parent

Lokalizacje

 • Easton

  660 Morehouse Rd, 06612, Easton

pytania