Keystone logo
Eastern Oregon University

Eastern Oregon University

Eastern Oregon University

Wstęp

Eastern Oregon University ( EOU ) został założony jako kolegium nauczycielskie, a dziś służy jako ośrodek edukacji, kultury i stypendiów na obszarach wiejskich stanu Oregon. W EOU studenci otrzymują osobistą uwagę od swoich profesorów, budując silne relacje z rówieśnikami i mentorami.

Eastern Oregon University służy naszym studentom, naszemu krajowi i naszemu światu, będąc miejscem, w którym codziennie praktykuje się i przeżywa wyższe poziomy nauczania. Edukacja to proces zmiany samego siebie, przedsięwzięcie pełne konfliktu między starymi wartościami a nowymi, starymi pomysłami i nowymi. Studenci przychodzą na uniwersytet, aby stawić czoła wyzwaniom i dzięki temu procesowi stać się większymi, zdolniejszymi i mądrzejszymi. Eastern Oregon University pragnie być miejscem, w którym uczenie się, dociekanie, egzaminowanie, debaty i rozumowanie są modelowane, praktykowane i zdobywane - umiejętności, które nasi absolwenci będą włączać do poczucia siebie i rozwijać się na nich przez resztę życia. .

Eastern Oregon University prowadzi badania studentów poprzez zintegrowane, wysokiej jakości programy sztuk wyzwolonych i profesjonalne, które prowadzą do odpowiedzialnych i refleksyjnych działań w zróżnicowanym i połączonym świecie.

Jako centrum edukacyjne, kulturalne i naukowe Eastern Oregon University łączy wiejskie regiony Oregonu z szerszym światem. Nasze piękne otoczenie i mały rozmiar sprzyjają osobistej uwadze naszych uczniów. Jednocześnie partnerstwa ze szkołami wyższymi, uniwersytetami, agencjami i społecznościami zwiększają możliwości edukacyjne naszego regionu i stanu.

Programy akademickie na Eastern Oregon University oferują możliwość nauki w małej sali lekcyjnej w pięknym wiejskim Oregonie. Studenci mogą wybierać spośród ponad 30 programów akademickich z czterema szkołami wyższymi, w tym nauk ścisłych, humanistycznych, nauczania i biznesu! Eastern Oregon University ma małe klasy z dedykowanym wydziałem, który koncentruje się na sukcesach studentów.

Lokalizacje

  • La Grande

    University Boulevard,One, 97850, La Grande

    pytania