Keystone logo
© photo courtesy of Eastern Kentucky University
Eastern Kentucky University

Eastern Kentucky University

Eastern Kentucky University

Rekrutacja

Online

Programy studiów online EKU zapewniają dostęp do tych samych kursów EKU, od tych samych wybitnych profesorów w przyjaznym dla użytkownika środowisku zdalnego nauczania. Co najważniejsze, stopień naukowy uzyskany za pośrednictwem EKU Online ma taką samą reputację jakości, jak nasze stopnie naukowe na miejscu. Wymagania wstępne są takie same, niezależnie od tego, czy zapisujemy się na kursy online czy na kampusie.

Do zastosowania

 1. Wypełnij bezpłatny wniosek online
 2. Dostarczyć oficjalne stenogramy z wszystkich szkół wyższych i uniwersytetów, do których wcześniej uczęszczano.
 3. Jeśli zdobyłeś mniej niż 24 godziny kredytowe od czasu ukończenia szkoły średniej lub GED, dostarcz świadectwo ukończenia szkoły średniej oraz wyniki ACT lub SAT.

Wymagania wstępne dla studentów

Student międzynarodowy

Studenci są uważani za międzynarodowych wnioskodawców, jeśli nie są obywatelami Stanów Zjednoczonych.

Aby zastosować jako świeżo upieczony student powinien złożyć w pełni oceniony, kompletny rekord szkoły średniej odzwierciedlający skumulowany GPA równoważny 2,5 wyższego.

Studenci składający wniosek jako studenci transferowi muszą mieć skumulowany GPA transferowy 2,0 lub wyższy. Studenci powinni przedstawić oficjalne transkrypcje wszystkich kursów na poziomie college'u.*. Studenci z mniej niż 24 godzin kredytowych muszą również złożyć w pełni oceniony, kompletny rekord szkoły średniej.

Dodatkowo, w przypadku standardowego przyjęcia, wszyscy międzynarodowi studenci muszą przedstawić ważną kopię paszportu i wykazać się znajomością języka angielskiego. Studenci mogą wykazać się biegłością poprzez jeden z następujących elementów:

 • Zaliczenie angielskiego 101 i 102 z akredytowanego amerykańskiego college'u lub uniwersytetu z oceną "C" lub lepszą
 • TOEFL - 530 w wersji papierowej, 71 w wersji internetowej lub 195 w wersji komputerowej, bez wyniku poniżej 16.
 • IELTS - 6.0 ogólny wynik zespołu z 5.0 lub powyżej w każdej kategorii przedmiotu / umiejętności.
 • Duolingo English Test - 95 lub wyższy.
 • Studenci japońscy mogą składać test EIKEN z wynikiem pozytywnym Pre-1.
 • ACT English 18 i ACT Reading 20
 • SAT Evidence-Based Reading/Writing 510

Kraje zwolnione z wymogu znajomości języka angielskiego:

 • Irlandia
 • UK
 • Australia
 • Nowa Zelandia
 • Kanada (z wyjątkiem Quebecu)
 • Karaiby Wspólnoty Narodów - Antigua i Barbuda, Bahamy, Barbados, Belize, Dominika, Ghana, Grenada, Gujana, Jamajka, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Trynidad i Tobago

* W przypadku kursów na poziomie college'u odbytych poza USA, transkrypty muszą zostać przesłane do ECE lub Josef Silny & Associates w celu oceny. Prosimy o wybranie opcji oceny poszczególnych kursów.

Absolwent

Chcesz rozwijać swoją karierę lub obrać nowy kierunek? EKU's Graduate School może pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu dzięki elastycznym programom studiów magisterskich, doktoranckich i specjalistycznych, przystępnemu czesnemu i najwyższej klasy instrukcjom.

Do zastosowania

 1. Wypełnij bezpłatny wniosek online
 2. Dostarczenie oficjalnych wyników egzaminu wstępnego (GRE, MAT lub GMAT), jeśli dotyczy
 3. Dostarczyć oficjalne transkrypcje z ukończenia studiów (jeśli nie jest się absolwentem EKU)
 4. Złóż listy polecające, jeśli są wymagane dla programu akademickiego

Jak szybko mogę złożyć wniosek?

 • 1 sierpnia na następny semestr jesienny
 • 1 października na następny semestr wiosenny
 • 1 kwietnia na następny semestr letni

Stypendia i Finansowanie

Granty

Granty to rodzaj wsparcia finansowego, które nie wymaga spłaty. Wiele stypendiów opiera się wyłącznie na potrzebach finansowych, jednak niektóre stypendia uwzględniają również wyniki w nauce, program studiów akademickich i/lub status zamieszkania.

Dotacje są dostępne na poziomie federalnym i stanowym.

Pożyczki prywatne

Prywatne pożyczki studenckie nie są finansowane ani dotowane przez rząd federalny; zamiast tego są finansowane przez banki, spółdzielcze kasy pożyczkowe lub inne rodzaje pożyczkodawców.

Bank lub pożyczkodawca – a nie rząd federalny – ustala stopy procentowe, limity pożyczek, warunki prywatnych pożyczek studenckich. Twoja zdolność do zakwalifikowania się i pożyczenia prywatnej pożyczki studenckiej może być oparta na wielu czynnikach, które mogą obejmować Twoją historię kredytową, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na posiadanie osoby podpisującej umowę, historię kredytową osoby podpisującej umowę, wybór szkoły i kierunek studiów. Pożyczki te nie oferują elastycznych warunków spłaty ani ochrony kredytobiorców w federalnych pożyczkach studenckich.

Zwrot czesnego przez pracodawcę

Zwrot czesnego przez pracodawcę obejmuje różne programy sponsorowane przez pracodawcę, aby pomóc pracownikom zapłacić za studia. W wielu przypadkach środki otrzymane z tych programów będą wyłączone z dochodu i zwolnione z podatku.

Programy zwrotu czesnego dla pracowników są zazwyczaj zarządzane przez dział zasobów ludzkich pracodawcy. Pracodawcy mogą zapewnić do 5250 USD rocznie w postaci świadczeń pomocowych w kształceniu pracodawców na studiach licencjackich lub magisterskich.

Twój pracodawca może wymagać od Ciebie uzyskania określonej oceny lub ukończenia programu w celu uzyskania zwrotu kosztów. Pracodawca może również wymagać, abyś pozostał zatrudniony przez pewien czas po ukończeniu studiów. Wreszcie, Twój pracodawca może wymagać od Ciebie przedstawienia rachunków lub innego uzasadnienia wydatków na edukację.

Korzyści wojskowe

Aby uzyskać informacje na temat usług wojskowych weteranów i czynnej służby wojskowej oraz ofert, skontaktuj się z Biurem ds. Wojskowych i Weteranów EKU pod numerem 859.622.2345. EKU jest wielokrotnie uznawana przez Military Times i GI Jobs za lidera wśród szkół Military Friendly® i nie możemy się doczekać, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Stypendia zewnętrzne

Stypendia te są przyznawane przez organizację inną niż rząd lub uczelnia. Są one dostępne w wielu grupach, organizacjach i podmiotach w całym kraju. Stypendia te mogą mieć charakter ogólny lub bardzo wyspecjalizowany i być powiązany z rodzajem pracy, którą wykonywałbyś po ukończeniu studiów.

Jeśli otrzymujesz stypendium zewnętrzne, musisz powiadomić swoje biuro pomocy finansowej, aby można było prawidłowo zgłosić nagrodę jako część całkowitego pakietu pomocy. Brak zgłoszenia nagród może skutkować nieprzyjęciem nagrody lub koniecznością zwrotu części środków z powodu nadpłaty.

Stypendia wydziałowe

Stypendia wydziałowe przyznawane są przez poszczególne wydziały EKU. Rodzaje, wielkość i kryteria tych stypendiów będą się różnić w zależności od działu.

Jeśli otrzymujesz stypendium wydziałowe, musisz powiadomić swoje biuro pomocy finansowej, aby można było prawidłowo zgłosić stypendium jako część całkowitego pakietu pomocy. Brak zgłoszenia nagród może skutkować nieprzyjęciem nagrody lub koniecznością zwrotu części środków z powodu nadpłaty.

Stypendia Fundacji

EKU ma szczęście mieć setki hojnych osób i organizacji, które przekazały pieniądze na stypendia dla obecnych studentów EKU z różnych środowisk, sytuacji i zainteresowań. Nazywane są one stypendiami Fundacji EKU. Ze względu na liczbę tych stypendiów i różne kryteria dla nich, EKU opracowało jeden wniosek o Stypendium Fundacji.

Po wypełnieniu wniosku zostaniesz uwzględniony w przypadku dowolnego stypendium fundacji, do którego masz prawo. Kryteria tych stypendiów są różne i mogą obejmować naukowców, kierunek, zainteresowania, miejsce zamieszkania i inne.

Lokalizacje

 • Richmond

  Lancaster Avenue,521, 40475, Richmond

  • Richmond

   Richmond, Stany Zjednoczone

   pytania