Keystone logo
Eastern Institute of Technology

Eastern Institute of Technology

Eastern Institute of Technology

Wstęp

Eastern Institute of Technology ( EIT ) oferuje ponad 150 kwalifikacji, począwszy od świadectwa i dyplomu, po stopień i stopień podyplomowy na kampusach w Hawke's Bay, Tairāwhiti (Gisborne) i Auckland.

Lub ucz się w jednym z naszych regionalnych centrów edukacyjnych w Hastings, Maraenui , Ruatoria , Tokomaru Bay, Waipukurau i Wairoa.

EIT Hawke's Bay to jeden z najbardziej atrakcyjnych kampusów w Nowej Zelandii o doskonałej architekturze i zacienionych terenach zewnętrznych do nauki w ciepłe dni. Dwa kampusy EIT Tairāwhiti znajdują się w samym sercu Gisborne, w pobliżu rzeki Taruheru i nie można dostać się bardziej do centrum niż lokalizacja EIT Auckland na Queen Street!

Decydując się na studia w EIT , zdobędziesz doświadczenie, które pomoże Ci zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do rozwoju, niezależnie od tego, czy chcesz się przebić w wybranej karierze, czy zmienić kierunek życia.

Nauka wymaga determinacji, zaangażowania i samodyscypliny. Jako student Eastern Institute of Technology możesz otrzymać wsparcie, które pomoże Ci skupić się na tym, co naprawdę ważne - na studiach i przyszłości.

Kiedy zostajesz studentem Eastern Institute of Technology , może to być Twoja pierwsza wizyta poza domem lub może to być pierwsza nauka na poziomie wyższym. To wszystko może być dla ciebie bardzo nowe.

Nauka zajmie ci dużo czasu, więc możesz potrzebować pomocy w innych dziedzinach życia.

Aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać czas spędzony tutaj, Eastern Institute of Technology oferuje wsparcie na różne sposoby. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich przedmiotów, czy też potrzebujesz wskazówek, które pokażą Ci najlepszy sposób na rozpoczęcie wybranej kariery, jest ktoś do Twojej dyspozycji.

Skorzystaj z indywidualnej pomocy przyjaznych ekspertów Eastern Institute of Technology , którzy mają duże doświadczenie w pomaganiu uczniom takim jak Ty. Są na terenie kampusu, aby oferować porady, informacje i wskazówki.

Są inne sposoby, w jakie Eastern Institute of Technology może Ci pomóc. Jeśli masz dzieci, opieka nad dziećmi w naszych kampusach w Hawke's Bay i Tairāwhiti może zająć się nimi podczas nauki. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania, zapytaj o możliwość pobytu w wiosce studenckiej naprzeciwko kampusu Hawke's Bay.

Chcemy, aby Twój czas spędzony w Eastern Institute of Technology był ekscytujący, produktywny i udany, więc upewnij się, że korzystasz z całego naszego wsparcia.

Lokalizacje

  • Auckland

    Floor 4-8, Queen Street,238, 1010, Auckland

    pytania