Keystone logo
East London University

East London University

East London University

Wstęp

O East London University

Założony w 1998 roku East London University jest jednym z najlepszych prywatnych uniwersytetów w kraju.

W kampusie uniwersyteckim o powierzchni S1-hektar, położonym kilka kilometrów na południe od centrum wschodniego Londynu, mieszka ponad 2300 studentów pochodzących ze wszystkich regionów RPA i 27 innych krajów.

Niezależnie od tego, co studiują, East London University wyruszają w osobistą podróż edukacyjną, która pomaga im znaleźć i realizować swój indywidualny cel.

Misja i cel

East London University zapewnia dostęp do możliwości kształcenia na poziomie wyższym, które umożliwiają studentom rozwijanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia ich celów zawodowych, poprawy wyników ich organizacji oraz zapewnienia przywództwa i usług dla ich społeczności.

Cel, powód

  • Ułatwienie poznawczego i efektywnego uczenia się uczniów — wiedzy, umiejętności i wartości — oraz promowanie wykorzystania tej wiedzy w miejscu pracy ucznia.
  • Rozwijanie kompetencji w zakresie komunikacji, krytycznego myślenia, współpracy i wykorzystywania informacji, wraz z zaangażowaniem w uczenie się przez całe życie w celu zwiększenia szans uczniów na sukces zawodowy.
  • Zapewnienie instrukcji, które wypełniają lukę między teorią a praktyką poprzez członków wydziału, którzy wnoszą do swojej klasy nie tylko zaawansowane przygotowanie akademickie, ale także umiejętności wynikające z obecnej praktyki ich zawodów.
  • Wykorzystanie technologii do tworzenia skutecznych trybów i środków nauczania, które rozszerzają dostęp do zasobów edukacyjnych i poprawiają współpracę i komunikację w celu poprawy uczenia się uczniów.
  • Ocena uczenia się uczniów i wykorzystanie danych z oceny w celu poprawy systemu nauczania/uczenia się, programu nauczania, instrukcji, zasobów edukacyjnych, doradztwa i usług dla uczniów.
  • Być zorganizowanym jako instytucja prywatna w celu wspierania ducha innowacji, który koncentruje się na zapewnianiu jakości akademickiej, usług, doskonałości i wygody pracującego studenta.
  • Generowanie środków finansowych niezbędnych do wspierania misji Uczelni.

Lokalizacje

  • East London

    14 Stewart Drive Berea, 5241, East London

pytania