Keystone logo
EAE Madrid Magister zarządzania łańcuchem dostaw i logistyki
EAE Madrid

Magister zarządzania łańcuchem dostaw i logistyki

Madrid, Hiszpania

12 Months

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

W kampusie

Wstęp

Łańcuch dostaw i logistyka to dynamicznie rozwijające się obszary ze względu na obecne zmiany w otoczeniu gospodarczym. Przyczyniły się do tego globalizacja, innowacje technologiczne i rozwój cyfrowy. Konkurencyjność organizacji w celu zwiększenia efektywności, produktywności i szybkości w procesach i usługach przyczynia się do wzrostu zapotrzebowania na ten profil w świecie biznesu.

Magister zarządzania łańcuchem dostaw i logistyki przyczynia się do zdobycia umiejętności najbardziej poszukiwanych przez firmy w tej dziedzinie. Globalna wizja planowania i realizacji procesów, której zawsze towarzyszy technologia i nie zapominając o części zarządzania przedsiębiorstwem poprzez rozwój umiejętności ukierunkowanych na przywództwo i komunikację. Ten mistrz umożliwia szkolenie wielopłaszczyznowych profesjonalistów, którzy wiedzą, jak poruszać się w konkurencyjnym środowisku sektora.

Ponadto Master ma dodatkową wartość, ponieważ przygotowuje studenta do zdania egzaminu pierwszego poziomu certyfikacji CSCMP SCPro 1. Pomagamy profesjonalistom wspiąć się na kolejny krok w karierze zawodowej.

Powody, dla których warto studiować tego mistrza:

  • W tym stopniu magistra EAE posiada certyfikat jakości wydany przez Radę Profesjonalistów ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw.
  • Dzięki wiedzy zdobytej na tym poziomie magisterskim będziesz mógł z powodzeniem stawić czoła egzaminowi SCPro poziom 1.
  • Będziesz miał okazję odwiedzić obszary logistyczne różnych firm z branży.
  • Pod koniec studiów magisterskich będziesz miał możliwość odbycia dwutygodniowej rezydencji (za dodatkową opłatą) na UC Berkeley.

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania