Keystone logo
EAE Business School Barcelona

EAE Business School Barcelona

EAE Business School Barcelona

Statystyka

EAE podpisała umowy z około stu instytucjami akademickimi i szkołami biznesu z 38 krajów, 16 amerykańskich, 17 europejskich, 3 azjatyckich i 2 afrykańskich. EAE promuje wymianę akademicką, kulturalną i zawodową między nimi.

  Funkcje kampusu

  EAE ma obecnie witryny kampusowe w Barcelonie i Madrycie i zapewnia edukację online za pośrednictwem Online Business School. Oferuje jedną z najszerszych ofert studiów podyplomowych w Hiszpanii, dyplom ukończenia studiów w dziedzinie administracji biznesowej oraz około stu szkoleń w przedsiębiorstwach i kursów uczenia się przez całe życie.

  EAE posiada również trzy międzynarodowe oddziały w Limie (Peru), Bogocie (Kolumbia) i Meksyku (Meksyk), które wzmacniają nasze powiązania instytucjonalne z Ameryką Łacińską.

   Rankingi

   Nasi mistrzowie znajdują się w rankingu Top 250 magazynu El Mundo i są jednymi z najlepszych w Hiszpanii. Międzynarodowy MBA jest właściwą drogą do osiągnięcia swoich celów w tym globalnym środowisku biznesowym.

   Wymagania wstępne

   Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

   Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

   Lokalizacje

   • Barcelona

    EAE Business School C/ Aragó 55 , 08015, Barcelona

    • Barcelona

     Campus Barcelona C/ Aragó, 55 C/ Tarragona, 110, 08015, Barcelona

     • Madrid

      Campus Madrid C/ Joaquín Costa, 41, 28002, Madrid

      pytania