Keystone logo
e-courses4you

e-courses4you

e-courses4you

Wstęp

O nas

e-courses4you połączono ponad 45 lat doświadczenia w sprzedaży i 18 lat doświadczenia w zakresie e-learningu.

Dzięki naszym ekskluzywnym partnerom zapewniamy najnowocześniejszy trening. Naszą wizją jest stać się jednym z wiodących na świecie dostawców wysokiej jakości i niedrogich szkoleń e-learningowych dla wszystkich.

"Pamiętam, że byłem jednym z nielicznych dostawców usług szkoleniowych i budowałem biznes dzięki wsparciu i obsłudze klienta, po 18 latach i wciąż jesteśmy silni. Musimy robić coś dobrze! "

106245_pexels-photo-1266007.jpeg

Nasza misja

Naszą misją jest szkolenie z myślą o przyszłości, niezależnie od tego, czy chcesz awansować na szczebel kariery, szukasz nowej pracy, myślisz o domu lub chcesz poprawić swój ogólny stan zdrowia i kondycję, e- Kursy 4, zapewnią ci szkolenie, aby poprawić KAŻDY aspekt twojego życia.

Nasze kursy są prowadzone przez wiodących ekspertów w swojej dziedzinie, na przykład, nie tylko pozyskujemy materiały z kursów półkowych, na przykład nasz program e-nauki został opracowany przez byłego profesora ze Stanford, który pracował z NASA. !! Nasi partnerzy to Brian Tracy, Tony Robbins i Stephen Covey, a nasze pakiety biznesowe są partnerami Microsoftu, aby dostarczyć Ci treści, które nie są tylko przeciętne, ale wyjątkowe!

Nasza społeczność

WSZYSTKIE kursy oferowane przez e-courses4you są obsługiwane przez założycieli naszych instruktorów i dedykowany zespół wsparcia

Chociaż jest to bardzo dużo e-szkoleń, nadal możesz uzyskać wsparcie, którego potrzebujesz:

  • Wyślij e-mail do naszego zespołu obsługi klienta w dowolnym momencie i otrzymaj odpowiedź w ciągu 72 godzin
  • Nasz oddany personel pomocniczy dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 - 17:30, aby jak najszybciej odpowiedzieć na pytania i pytania dotyczące kursu
  • Miej zaufanie do tego, co robisz z odpowiednimi osobami za sobą

Nasz personel

Wszyscy zostali starannie dobrani i przeszkoleni przez nas, aby słuchać bardzo uważnie, być wydajni, radośni i inteligentni, zawsze skupieni na kliencie.

Nasz zespół wsparcia telefonicznego jest dostępny dla Ciebie przez 5 dni w tygodniu i jest dostępny przez e-mail z czasem reakcji w ciągu 72 godzin.

Lokalizacje

  • Harlow

    Unit 19 Barrows Road, CM19 5FN, Harlow

pytania