Keystone logo
Eötvös Loránd University Magister informatyki - Cyberbezpieczeństwo
Eötvös Loránd University

Magister informatyki - Cyberbezpieczeństwo

Budapest, Węgry

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3200 / per semester *

W kampusie

* czesne / semestr: 3000 €. Opłata za złożenie wniosku: 140 €. Opłata rejestracyjna: 60 €

Wstęp

Celem tego programu jest wyszkolenie informatyka z profesjonalną wiedzą opartą na solidnej wiedzy teoretycznej. Mają umiejętności uczestniczenia w opracowywaniu programów, opracowywaniu systemów informatycznych i zarządzania systemem w różnych obszarach. Informatyk często działa jako mediator między klientami systemów informatycznych a producentami. W ten sposób praca informatyka syntetyzuje konstruktywną aktywność inżynierów z ogólną postawą matematyków w rozwiązywaniu problemów, uczestnicząc w zespołach dużych projektów.

Nasze programy zapewniają uczniom szerokie wykształcenie informatyczne w połączeniu ze specjalistyczną pracą w językach programowania, cyberbezpieczeństwie, naukach o danych, inżynierii internetowej, systemach autonomicznych, projektowaniu multimediów itp.

Studenci zapoznają się z teorią oraz metodami i technikami opracowywania i wdrażania systemów komputerowych. Bardziej praktyczne kursy programowania są wspomagane kilkoma kursami z matematyki czystej i stosowanej oraz teoretycznymi kursami informatyki w całym programie nauczania.

Idealni studenci

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania