Keystone logo
Eötvös Loránd University Magister informatyki
Eötvös Loránd University

Magister informatyki

Budapest, Węgry

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

EUR 3200 / per semester *

W kampusie

* czesne / semestr: 3000 €. Bezzwrotna opłata za wniosek: 140 EUR. Opłata rejestracyjna, za rejestrację tylko na pierwszy semestr: 60 EUR

Wstęp

Celem tego programu jest wyszkolenie informatyka z profesjonalną wiedzą opartą na solidnej wiedzy teoretycznej. Posiadają umiejętności uczestniczenia w tworzeniu programów, tworzeniu systemów informatycznych i zarządzaniu systemami w różnych obszarach. Informatyk często pełni rolę mediatora między klientami systemów informatycznych a producentami. W ten sposób praca informatyka syntetyzuje konstruktywną działalność inżynierów z ogólną postawą matematyków w rozwiązywaniu problemów, uczestnicząc w zespołach realizujących duże projekty.

Nasze programy zapewniają uczniom szerokie wykształcenie informatyczne w połączeniu ze specjalistyczną pracą w językach programowania, cyberbezpieczeństwie, naukach o danych, inżynierii internetowej, systemach autonomicznych, projektowaniu multimediów itp.

Studenci zapoznają się z teorią oraz metodami i technikami opracowywania i wdrażania systemów komputerowych. Bardziej praktyczne kursy programowania są wspomagane kilkoma kursami z matematyki czystej i stosowanej oraz teoretycznymi kursami informatyki w całym programie nauczania.

Idealni studenci

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania