Keystone logo
Eötvös Loránd University Magister biologii
Eötvös Loránd University

Magister biologii

Budapest, Węgry

2 Years

Język angielski

Pełny etat

31 May 2024

Sep 2024

EUR 4190 / per semester *

W kampusie

* opłata za zgłoszenie: 160 €. Opłata rejestracyjna, tylko za pierwszy semestr: 60 €

Wstęp

Studenci uczestniczą w intensywnych kursach zaawansowanych i na wysokim poziomie w różnych dziedzinach biologii, które są najbardziej odpowiednie dla ich specjalizacji, aby informować ich o ostatnich wydarzeniach i problemach na pierwszej linii. Około 60% czasu to godziny praktyczne (spędzone na ćwiczeniach laboratoryjnych / terenowych i badaniach) zapewniające znajomość najnowocześniejszych metod.

Program nauczania składa się z intensywnych kursów na poziomie zaawansowanym, obejmujących teoretyczne aspekty wybranych dyscyplin, oraz specjalnych serii seminariów dotyczących problemów w węższej dziedzinie nauki. Program obejmuje również zajęcia praktyczne oraz nadzorowaną działalność naukową, niezbędną do przygotowania pracy magisterskiej „Mgr inż. Praca dyplomowa". W pierwszych dwóch semestrach nacisk kładziony jest na teorię i podstawową praktykę laboratoryjną lub terenową. Trzeci i czwarty semestr poświęcony jest badaniom i przygotowaniu pracy magisterskiej.

Medium szkoleniowym jest angielski, dzięki czemu uczniowie mogą lepiej opanować angielski akademicki w różnych dziedzinach biologii.

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania