Keystone logo
Duke University School of Medicine

Duke University School of Medicine

Duke University School of Medicine

Wstęp

Założona w 1930 roku Duke University School of Medicine jest najmłodszą z najlepszych uczelni medycznych w kraju. Zajmując szóste miejsce wśród szkół medycznych w kraju, Szkoła jest dumna z tego, że jest integracyjną społecznością wybitnych uczniów, badaczy, klinicystów i personelu, w której stosowana jest interdyscyplinarna współpraca, a świetne pomysły przyspieszają tłumaczenie fundamentalnych odkryć naukowych w celu poprawy zdrowia ludzkiego lokalnie i na całym świecie Globus.

Złożona z ponad 2500 lekarzy wydziałowych i badaczy, ponad 1300 studentów i ponad 6000 pracowników, Duke University School of Medicine wraz z Duke University School of Nursing, Duke University Health System oraz Private Diagnostic Clinic (PDC) obejmują Książę zdrowia. światowej klasy akademickie centrum medyczne. System opieki zdrowotnej obejmuje Duke University Hospital, Duke Regional Hospital, Duke Raleigh Hospital, Duke Primary Care, Duke Home and Hospicjum, Duke Health and Wellness oraz wiele oddziałów.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Durham

    Tower Boulevard,3100, 27707, Durham

    pytania