Keystone logo
Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Wstęp

Duke Environment daje osobom zorientowanym na cel możliwość zdobycia wiedzy o karierze, która ma pozytywny wpływ na środowisko i świat. Łączymy błyskotliwych, utalentowanych i ambitnych ludzi z całego świata, których zainteresowania różnią się od ochrony przyrody po zmiany klimatyczne i wszystko inne.

Misja

TWORZENIE WIEDZY

Tworzymy wiedzę poprzez podstawowe, stosowane i multidyscyplinarne badania w odpowiednich naukach fizycznych, życiowych i społecznych, mające na celu poszerzenie naszej wiedzy na temat Ziemi i jej środowiska.

TWORZENIE GLOBALNYCH LIDERÓW

Rozwijamy przywództwo poprzez:

Licencjacki program akademicki mający na celu rozpowszechnianie zrozumienia Ziemi i etyki środowiskowej wśród nowej kadry absolwentów Duke

Profesjonalny program magisterski, który szkoli nowy rodzaj specjalistów w dziedzinie ochrony środowiska pracujących w sektorach publicznym, prywatnym i non-profit, posiadających umiejętności potrzebne do opracowywania i wdrażania skutecznych polityk i praktyk środowiskowych

Doktorat program poświęcony nowym pokoleniom światowej klasy naukowców, badaczy i nauczycieli zajmujących się ochroną środowiska

KSZTAŁCENIE ZRÓWNOWAŻONEJ PRZYSZŁOŚCI

Strategicznie koncentrujemy zasoby intelektualne i kapitał zgromadzony w badaniach i edukacji, aby zająć się trzema najtrudniejszymi problemami środowiskowymi, przed którymi stoi społeczeństwo:

Klimat i energia

Ekosystemy lądowe i morskie

Zdrowie ludzi i środowisko

Historia

Nicholas School świętuje swoją datę powstania w 1991 roku, ale reprezentuje spotkanie trzech podmiotów, które są prawie tak stare jak sam uniwersytet. School of Forestry and Environmental Studies oraz Duke University Marine Lab (oba utworzone w 1938 r.) Połączyły się w 1991 r., Aby przekształcić się w School of the Environment, która została nazwana Nicholas School of the Environment w 1995 r. , i Ginny Nicholas z Bostonu. W 1997 r. Do szkoły dołączył Wydział Geologii (utworzony w 1936 r.) Jako Zakład Nauk o Ziemi i Oceanie i koncentruje się na wielu obszarach na styku nauk o ziemi i środowiska.

ZAŁOŻONY

  • Nicholas School of the Environment: 1991
  • Laboratorium morskie Duke University: 1938
  • Szkoła Leśna: 1938
  • Katedra Geologii: 1936

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Durham

    Circuit Drive,9, 27710, Durham

    pytania