Keystone logo
© Drury University
Drury University

Drury University

Drury University

Wstęp

Założona w 1873, dziś Drury jest mieszanką studiów akademickich i pragmatycznych nauczanych w ramach współpracy i spersonalizowanego otoczenia, dając uczniom szersze perspektywy w rozważaniu spraw związanych z karierą, życiem, społecznością, sobą i usługą. Tutaj wyjdziesz poza.

Drury University , mały prywatny uniwersytet z siedzibą w Springfield w stanie Missouri, oferuje studentom nowe, odważne doświadczenia akademickie – takie, które przełamuje schematy pojedynczych kierunków i sztywnych formuł najczęściej kojarzonych z tradycyjną edukacją. Studenci otrzymują mieszankę referencji życiowych i referencji zawodowych, co pozwala im realizować swoje intelektualne pasje, jednocześnie dając im narzędzia potrzebne do osiągnięcia biegłości technicznej i gotowości do kariery.

Dzięki temu celowemu połączeniu nauki w obszarach zawodowych i nieprofesjonalnych uczniowie nauczą się elastycznego, innowacyjnego i kreatywnego rozwiązywania problemów. Wyjdą poza tradycyjną edukację i myślenie, łącząc karierę, powołanie, życie, społeczność, siebie i służbę.

Misja Uniwersytetu

Drury to niezależny uniwersytet, związany z kościołem, oparty na tradycji sztuk wyzwolonych i zaangażowany w spersonalizowaną edukację w społeczności uczonych, którzy cenią sztukę nauczania i uczenia się. Edukacja w Drury poszukuje:

  • Kultywować duchową wrażliwość i wyobraźnię, a także wnikliwość etyczną i krytyczne myślenie;
  • Wspieranie integracji wiedzy teoretycznej i praktycznej; oraz
  • Uwolnić ludzi do odpowiedzialnego uczestnictwa i przyczyniania się do życia w globalnej społeczności.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Springfield

    North Benton Avenue,900, 65802, Springfield

    pytania