Keystone logo
Drake University College of Arts and Sciences

Drake University College of Arts and Sciences

Drake University College of Arts and Sciences

Wstęp

College of Arts and Sciences to społeczność uczących się przez całe życie, zaangażowanych w twórcze wykorzystanie wiedzy, kultury i refleksji, aby sprostać wyzwaniom XXI wieku.

Poprzez swoje interdyscyplinarne programy, oferty z zakresu nauk przyrodniczych, społecznych, humanistycznych i sztuk pięknych, uczelnia przygotowuje Cię do produktywnej kariery, aktywnego przywództwa i odpowiedzialnego obywatelstwa w globalnej i zróżnicowanej społeczności przyszłości.

Uczelnia oferuje programy studiów w pełnym zakresie dyscyplin artystycznych i naukowych oraz programy interdyscyplinarne, co pozwala położyć podwaliny pod karierę w biznesie, sztuce i zawodach, w tym nauczanie.

Zapewnia również liberalne doświadczenia edukacyjne dla studentów studiów licencjackich na zawodowych programach uniwersyteckich, a za pośrednictwem Szkoły Sztuk Pięknych odpowiada na potrzeby artystyczne wszystkich członków społeczności Drake.

Dzięki 40 specjalizacjom z nauk przyrodniczych, społecznych, humanistycznych i sztuk pięknych, College of Arts and Sciences obejmuje rozległy obszar wiedzy ludzkiej i stanowi podstawę dla sztuk wyzwolonych w Drake.

Twoje doświadczenie w college'u będzie łączyło zakres i głębię - ekspozycję na imponującą gamę pomysłów i dokładne zanurzenie się w fascynujących projektach.

Niezależnie od obszaru zainteresowań, nauczysz się dobrze pisać, myśleć krytycznie i twórczo, stawiać potężne pytania i szukać odpowiedzi, uzyskując wyjątkowe przygotowanie na przyszły sukces.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Des Moines

    University Avenue,2507, 50311, Des Moines

    pytania