Keystone logo
Dorados University (Universidad Dorados)

Dorados University (Universidad Dorados)

Dorados University (Universidad Dorados)

Wstęp

Uniwersytet Dorados został założony w 1997 roku ze względu na ogromne zapotrzebowanie młodych ludzi w regionie, którzy nie mieli wielu możliwości wyboru miejsca studiów.

Stworzyliśmy hasło „Edukacja wysokiej jakości dla lepszego stylu życia” i od samego początku „La Universidad Dorados ” jako Instytucja Edukacyjna dba o utrzymanie i podnoszenie jakości kształcenia w naszej placówce.

Od początku swojej koncepcji Uniwersytet Dorados został przedstawiony jako koncepcja, która dążyła do zintegrowania wszystkich poziomów o atrakcyjnych cechach, zarówno pod względem infrastruktury, jak i przestrzeni koegzystencji, praktyk zawodowych w hotelach w różnych częściach Republiki Meksyku, wymian zagranicznych, Jedynym, który ma prawdziwy hotel na praktyki zawodowe, z niedrogimi opcjami, z wykwalifikowanymi nauczycielami, ale zasadniczo naszą troską zawsze był człowiek jako człowiek.

A) Tak; Bez pośpiechu, ale bez przerwy, osiągnęliśmy to, że Uniwersytet Dorados jest już rozpoznawany w Morelos jako instytucja edukacyjna na całym świecie i podjęliśmy zobowiązanie, które to oznacza, ponieważ pracujemy uczciwie i odpowiedzialnie, biorąc pod uwagę tę edukację, University Dorados to sposób na życie.

Lokalizacje

  • Oaxtepec

    Rómulo Hernández, 62738, Oaxtepec

    pytania