Keystone logo
Dong-eui University

Dong-eui University

Dong-eui University

Wstęp

Organizacja Edukacyjna Dong-Eui (DEI) została założona „w celu promowania narodowego dobrobytu poprzez edukację” w 1966 roku przez nieżyjącego już dr Kim Im-Sika. Od tego czasu DEI, w skład którego wchodzą Dong-eui University Eui University, Dong-Eui Institute of Technology, Dong-Eui Technical High School oraz Dong-Eui Middle School, przyczyniły się do rozwoju narodu i regionu poprzez kształcenie wielu utalentowanych osób ; a otwarcie Centrum Medycznego Dong-Eui przyczyniło się do jego wkładu w społeczeństwo, służąc społeczności z całego serca.

Dong-eui University , który osiągnął niezwykły wzrost w ciągu ostatnich 38 lat doświadczenia w szkolnictwie wyższym, teraz kontynuuje swoją rolę jako centrum edukacji globalnych liderów poza regionem. My, z naszą silną wolą otwarcia nowej historii, stworzymy najlepszą atmosferę edukacyjną dla naszych 18 000 studentów, aby wyposażyć się w kompetencje i konkurencyjność wymagane w wieku nieograniczonej rywalizacji.

„Dong-Eui-Ji-Chun”, duch założycielski Uniwersytetu Dong-eui University , opowiada się za kształceniem studentów, aby mieli wnikliwe zrozumienie świata poprzez szkolenie akademickie i kultywację osobowości. Mając to na uwadze, będziemy nadal tworzyć przyszłych liderów, którzy będą w stanie skutecznie radzić sobie z falami zmian w coraz szybciej zmieniających się środowiskach krajowych i międzynarodowych.

Drodzy studenci! Mam nadzieję, że jako siła napędowa rozwoju narodu i regionu w XXI wieku będziecie nadal kultywować kreatywne myślenie i odwagę do podejmowania nowych wyzwań. Dong-eui University jest gotowy, zdolny i chętny do pomocy w Twoim marzeniu o odwadze i nadziei. Proszę, poświęćcie się akademickim poszukiwaniom i rozwojowi kariery, abyście mogli być tym, który otwiera lepszą, bardziej obiecującą przyszłość.

Lokalizacje

  • Busanjin-gu

    Busanjin-gu, Korea Południowa

    pytania