Keystone logo
Domus Academy Magister stylizacji mody i merchandisingu wizualnego
Domus Academy

Magister stylizacji mody i merchandisingu wizualnego

Milan, Włochy

11 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

EUR 22 900 *

W kampusie

* cena dla studentów studiów magisterskich z UE i Szwajcarii | Studenci spoza UE: 25700 EUR / cena dla studentów Double Award Master, UE i Szwajcarii: 23900 EUR | Studenci spoza UE: 29700 EUR

Wstęp

Marki modowe stawiają na spójną komunikację wizualną, aby była autentycznie wiarygodna i wysoce rozpoznawalna. Rosnące zapotrzebowanie na doświadczenia i interaktywne uczestnictwo rzuca wyzwanie markom modowym, aby tworzyły oryginalne, zawsze ewoluujące i zapadające w pamięć doświadczenia, zgodne z estetyką ich DNA.

Master in Fashion Styling & Visual Merchandising obejmuje 360 stopni komunikację wizualną marek modowych, które przewidują i projektują markowe treści dla strategii omnichannel; gdzie fizyczne i cyfrowe punkty kontaktu są połączone, a każdy z nich dostarcza zawsze więcej informacji podczas podróży klienta. Rośnie zapotrzebowanie na architektów wizerunku marek modowych i komunikatorów wizualnych, którzy potrafią przełożyć wartości marki na specyficzne i wieloaspektowe projekty, które przykuwają uwagę widza PathMaster i zwiększają świadomość marki.

Mistrz podwójnej nagrody

Ścieżka Double Award Master umożliwia studentom uzyskanie tytułu Academic Master zatwierdzonego przez włoski MUR oraz Master of Arts z międzynarodową walidacją w Wielkiej Brytanii na Uniwersytecie Regent's w Londynie.

Studenci integrują dodatkowe wykłady i bardziej szczegółowy indywidualny projekt Master'sPath z 5-modułowym programemMaster'sPath, który obejmuje staż programowy i projekt końcowy.

Zatwierdzenie w Wielkiej Brytanii zapewnia studentom większe międzynarodowe uznanie ich toku studiów i możliwość uzyskania tytułu magistra sztuki (90 ECTS) przyznawanego przez Regent's University London, który umożliwia im dostęp do większości międzynarodowych programów doktoranckich.

W ciągu roku akademickiego studenci zapisani na studia magisterskie Double Award mają możliwość spędzenia tygodnia na Uniwersytecie Regent's w Londynie w ramach wyjazdu studyjnego do Londynu, obejmującego specjalne zajęcia dydaktyczne i wizyty w najważniejszych miejscach poświęconych trendom twórczym. Podczas pobytu studenci będą mieli okazję wziąć udział w wycieczkach mających na celu odkrycie najbardziej charakterystycznych miejsc, muzeów i galerii Londynu. Tygodniowy wyjazd studyjny do Londynu nie jest częścią programu akademickiego i dlatego nie jest obowiązkowy. Jest ona objęta dodatkowymi kosztami obejmującymi zarówno ofertę kulturalną, jak i wycieczkę.

Trwanie

Akademicki program magisterski: 11 miesięcy
Podwójne studia magisterskie: 14 miesięcy

Idealni studenci

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania