Keystone logo
© Domus Academy
Domus Academy

Domus Academy

Domus Academy

Wstęp

Domus Academy to podyplomowa szkoła projektowania z siedzibą w Mediolanie, posiadająca akredytację włoską i międzynarodową. Dzięki swoim kursom magisterskim i zaawansowanym jej celem jest stworzenie nowej generacji zmieniaczy gier i liderów jutra poprzez połączenie różnych dziedzin wiedzy na potrzeby interdyscyplinarnych warsztatów i staży we współpracy z markami i firmami z branży mody, projektowania produktów, projektowania interakcji, towary luksusowe i nie tylko. Dzięki obecności ekspertów i liderów opinii na wykładach, laboratoriach i obozach szkoleniowych studenci nawiążą wiele kontaktów, które przyspieszą ich karierę.

Uznana za jedną z najlepszych podyplomowych szkół projektowania na świecie

Naszą wizją jest wspieranie projektantów nowej generacji w zmienianiu przyszłości. Jesteśmy wizjonerską szkołą badań i doświadczeń projektowych, otwartym i interdyscyplinarnym środowiskiem do pracy nad wizjonerskimi projektami z awangardowymi firmami. Poprzez metodę „uczenia się przez projektowanie” wspieramy talenty w rozwijaniu sposobu myślenia, aby znajdować kreatywne rozwiązania w przyszłych scenariuszach.

Dlaczego Domus Academy ?

Wizja przyszłości oraz inspirowanie życia i ludzi na całym świecie poprzez projektowanie.

Czy masz obsesję na punkcie designu we wszystkich jego formach i przyszłości? Przyjdź do Domus Academy !

1. Miejsce dla marzyciela

Wizjonerska szkoła badań i doświadczeń w zakresie projektowania wspiera obozy nowej generacji, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. StawkaUznane podyplomowo obozy szkoleniowe dla absolwentów, którzy mają zmieniać systemowe zasady gry i liderów jutra, zachęcając młode talenty do wykorzystywania wyobraźni i kreatywności do kształtowania świata i tworzenia zmian.

2. Profile wiedzy

Szkoła zawsze skupiała swoje podejście pedagogiczne na wiedzy pionowej, a także na zestawach umiejętności horyzontalnych, zanieczyszczając różne obszary wiedzy i zapewniając uczniom długotrwałe, oparte na przyszłości, oparte na przyszłości, oparte na przyszłości, oparte na przyszłości plany obozów szkoleniowych. Oceń Studia podyplomoweuznane, konfigurowalne obozy, konfigurowalne plboot oparty na przyszłości boot-bazujący na przyszłość booboo oparty na przyszłościRatePostgraduateuznanydługotrwały program obozów oparty na przyszłości.

3. Prawdziwe środowisko międzynarodowe

Otwarte międzynarodowe środowisko współpracy, w którym talenty mogą współpracować z wykładowcami i firmami nad przyszłościowymi koncepcjami poprzez przełomowe i interdyscyplinarne podejście do projektowania.

4. Unikalne doświadczenie i możliwości kariery

Metodologia uczenia się oparta na wielu zajęciach: wykładach, warsztatach, laboratoriach, obozach dla początkujących i konfigurowalnym planie studiów. Kontakty z firmami i profesjonalistami, kursy mistrzowskie z projektantami i absolwentami. Najwyższy wskaźnik certyfikowanych miejsc docelowych.

5. Kultowa Podyplomowa Szkoła Wzornictwa w Stolicy Designu

Pełna gama kursów podyplomowych z akredytacją włoską i międzynarodową. Z siedzibą w Mediolanie, światowej stolicy mody i designu. Uznana na arenie międzynarodowej za jedną z najbardziej ikonicznych szkół.

Rekrutacja

Wybieralność

Aby móc zapisać się na studia magisterskie akademickie Domus Academy /programy magisterskie z podwójną nagrodą, musisz posiadać:

 • Stopień naukowy pierwszego stopnia (licencjat lub dyplom akademicki) w dziedzinie związanej z wybranym przez Ciebie kierunkiem studiów magisterskich.
 • Certyfikat znajomości języka angielskiego przy wejściu: IELTS 5.0 dla akademickich programów magisterskich, IELTS 5.5 dla programów magisterskich Double Award.

Aby móc zapisać się na 2-letnie studia magisterskie, musisz posiadać:

 • 15 lat dotychczasowej edukacji.
 • Stopień naukowy pierwszego stopnia (licencjat lub dyplom akademicki) w dziedzinie związanej z wybranym przez Ciebie kierunkiem studiów magisterskich.
 • Certyfikat znajomości języka angielskiego przy wejściu: IELTS 5.0 lub równoważny.

W programach mogą brać udział także studenci z innym stopniem lub dyplomem, pod warunkiem, że motywacją kandydata jest duże zainteresowanie tematyką programu i wykazanie się niezbędnymi umiejętnościami technicznymi. Lider programu i członkowie Komisji Rekrutacyjnej oceniają każdy wniosek i ustalają, czy dotychczasowe wykształcenie i umiejętności techniczne kandydata spełniają wymagania wstępne.

Wymagane dokumenty

Mistrzowie akademiccy /2-letnie studia magisterskie

 • Formularz wniosku
 • Życiorys / CV
 • Kopia paszportu
 • Kopia tytułu licencjata lub dyplomu akademickiego przetłumaczona na język angielski lub oficjalne zaświadczenie o oczekiwanym ukończeniu studiów wydane przez Twoją instytucję, jeśli nie ukończyłeś jeszcze studiów
 • Kopia oficjalnego transkrypcji/arkusza ocen licencjata lub dyplomu akademickiego przetłumaczona na język angielski (wyszczególniająca przedmioty i egzaminy wraz z odpowiednią liczbą godzin/punktów) lub najbardziej aktualny oficjalny arkusz ocen/odpisów, jeśli nie ukończyłeś jeszcze studiów
 • Portfolio projektów (nieobowiązkowe dla MFM, MLBM, MBD, MSD)
 • Zadanie eseju dla MSD
 • List motywacyjny
 • IELTS 5.0 akademicki
 • Tylko w stosownych przypadkach: regularna certyfikacja lub oświadczenie własne stwierdzające, że proces rejestracji jest w toku lub oficjalna rejestracja na inny program uniwersytecki podyplomowy we Włoszech lub za granicą oraz oświadczenie własne o posiadaniu niezbędnych warunków wstępnych.
 • Opłata za złożenie wniosku 100 €

Stypendia i Finansowanie

Skorzystaj z szansy na stypendium i kontynuuj studia w obszarach Designu, Mody, Biznesu i Doświadczeń w Domus Academy !

Od września 2024 r. rozpoczynamy konkurs oparty na portfolio dla akademickich programów magisterskich i studiów magisterskich z podwójną nagrodą, a od października 2024 r. dla dwuletnich studiów magisterskich . Kandydaci na studia magisterskie Academic & Double Award mają szansę otrzymać stypendia do 7 000 € , natomiast kandydaci na studia 2-letnich studiów magisterskich mogą otrzymać stypendia do 4 000 € na pierwszy rok.

Konkursy adresowane są do absolwentów kierunków związanych z modą, wzornictwem, architekturą, sztukami wizualnymi, komunikacją i biznesem oraz do młodszych profesjonalistów pracujących lub chcących pracować w branżach przemysłów kreatywnych.

Nasz wydział składający się z utalentowanych międzynarodowych specjalistów przygotował różne wytyczne, zaczynając od bieżących wyzwań i tematów, z którymi studenci mogą się zmierzyć podczas studiów magisterskich.

Skorzystaj z okazji i aplikuj do 22 marca 2024 r.!

Rankingi

Domus Academy otrzymała nagrodę Compasso d'Oro przyznaną przez ADI, Associazione Disegno Industriale (Stowarzyszenie Wzornictwa Przemysłowego).

W 2019 roku Domus Academy została wyróżniona specjalnymi Odznakami Doskonałości w Uczeniu się przez prestiżową agencję The Business of Fashion Assessment.

Została uznana za jedną z 8 najlepszych szkół projektowania wnętrz i projektowania interakcji magazynu Azure (2016 i 2017) i wymieniona przez magazyn Domus jako jedna ze 100 najlepszych szkół architektury i projektowania w Europie (2014-2017).

BusinessWeek uznał ją za jedną z najlepszych szkół projektowania na świecie (2009).

Domus Academy jest uwzględniona w rankingach QS World University Rankings według przedmiotów, w UI GreenMetric i rankingach THE Impact.

Lokalizacje

 • Milan

  Via Carlo Darwin, 20, 20143, Milan

pytania