Keystone logo
Discovery Community College

Discovery Community College

Discovery Community College

Wstęp

Discovery Community College jest zaangażowany w szkolenia praktyczne i absolwentów, którzy są przygotowani do pracy i są poszukiwani przez pracodawców.

Cele

Rozpoznawać i wspierać indywidualne potrzeby edukacyjne każdego ucznia

Oferowanie wysokiej jakości praktycznej edukacji z wykorzystaniem najnowszych technologii

Zrozumieć i pracować z naszą lokalną społecznością i jej wyjątkowymi potrzebami

Być lepszym w opracowywaniu nowych programów i nauczaniu umiejętności niezbędnych na dzisiejszym szybko zmieniającym się rynku pracy

W Discovery mocno wierzymy w filozofię „uczenia się poprzez działanie”. Naszym celem jest ukończenie w pełni wykwalifikowanych, gotowych do pracy pracowników. Specjalistyczne programy szkoleń zawodowych oferowane przez Discovery Community College mają na celu wyposażenie Cię w całą wiedzę i praktyczne doświadczenie potrzebne do osiągnięcia celów zawodowych w krótkim czasie. Oznacza to, że możesz zarabiać więcej pieniędzy w karierze, na której Ci zależy - bez spędzania lat w klasie.

Tradycja sukcesu

W ramach naszego celu, jakim jest zapewnienie naszym studentom najlepszych praktycznych szkoleń, Discovery Community College zawarło sojusze z wieloma wybitnymi partnerami społecznymi. Jesteśmy również zarejestrowani i wyznaczeni przez Oddział Prywatnych Instytucji Szkoleniowych w Kolumbii Brytyjskiej, formalnie PPSEC, od 1996 roku.

Lokalizacje

  • Nanaimo

    Dunsmuir Street,495, V9R 6B9, Nanaimo

    pytania