Keystone logo
Dialogo - study in Brazil

Dialogo - study in Brazil

Dialogo - study in Brazil

Wstęp

dialogo Brasil jest jedną z pierwszych szkół wymiany edukacyjnej Brazylia, Założona w 1989 roku Salvador da Bahia, Jest punktem odniesienia w nauczaniu i szkoleniu akulturacji Portugalski dla obcokrajowców. Szyte na miarę programy dla osób prywatnych, firm, uniwersytetów i instytucji na całym świecie. To 26-letnie doświadczenie i jakość w nauczaniu kultury portugalskiej i brazylijskiej, Szkoła znajduje się na 3-szy najlepsza plaża na świecie, Porto da Barra plaży, W dzielnicy Barra, wybrany w 2007 roku przez brytyjski dziennik The Guardian.

Składa się z dużego i piękne 2-piętrowego domu w: - Dziewięć klimatyzowanych sal wyposażonych-dźwięk sprzętu audio, - kuchnia dla klas gastronomicznych - Saloom dla Samby tańca capoeira oraz jogi ćwiczenia - duży odkryty zieleń dla Chating i palenia - Darmowy internet i WiFi, kawa i herbata

Metodologia Kursów dialogo Najsilniejszą cechą programów dialogo Brazylii jest dużo mówić szkolenia stacjonarne, jak również integrację działalności kulturalnej, zgodnie z zasadami podejścia komunikacyjnego do międzykulturowego i nauczania języków. Zajęcia prowadzone są w języku portugalskim i są starannie przygotowane do każdego poziomu. W miły sposób, gry, muzyka, filmy i inne pomoce dydaktyczne są wykorzystywane do rozwijania umiejętności słuchania i mówienia, które przygotowują uczniów do wykonywania różnych zadań w rzeczywistych sytuacjach życiowych.

Szkoła opracowała moduły nauczania na wszystkich poziomach: "Falo Português I, II i III". Moduły te obejmują sytuacje, struktury gramatyczne i słownictwo niezbędne do cudzoziemca, który jest w Brazylii.

Dlaczego Salvador da Bahia? Salvador jest również znany jako stolica Brazylii szczęścia z powodu jego licznych popularnych imprez plenerowych, w tym jego ulicznego karnawału. Miasto posiada największy karnawał świata. Pierwszy kolonialna stolica Brazylii, miasto jest jednym z najstarszych w Ameryce.

Lokalizacje

  • Salvador

    Diálogo Brasil, Rua Dr. João Pondé, 240 Porto da Barra, Bahia, 40140-810, Salvador

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania