Keystone logo
Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Wstęp

Worcester Polytechnic Institute powstał w 1865 roku, aby tworzyć i przekazywać najnowszą wiedzę naukową i inżynieryjną w sposób najbardziej korzystny dla społeczeństwa.

Dzisiaj, WPI trzyma się mocno swojej misji założycielskiej, aby zapewnić wykształcenie, które równoważy teorię z praktyką, filozofię symbolizowaną przez wieże naszych dwóch oryginalnych budynków, przedstawionych powyżej.

14 akademickich wydziałów WPI oferuje ponad 50 programów studiów licencjackich i magisterskich z dziedziny nauk ścisłych, inżynierii, technologii, biznesu, nauk społecznych oraz humanistyki i sztuki, co prowadzi do uzyskania tytułów licencjackich, magisterskich i doktoranckich.

Program nauczania uniwersytetu obejmuje elastyczny, rygorystyczny program, który jest oparty na projektach i zaangażowany globalnie, ukierunkowany na jakość doświadczenia i pozytywny wpływ na społeczności, z którymi współpracuje. Członkowie wydziału WPI – ostatnio zajmujący najwyższe pozycje w kraju pod względem jakości i dostępności, jak donosi Wall Street Journal – pracują ze studentami nad interdyscyplinarnymi badaniami, poszukując rozwiązań ważnych i społecznie istotnych problemów, zarówno na terenie kampusu, jak i w ponad 40 centrach projektowych w obu Amerykach, Afryce, Azji i Pacyfiku oraz Europie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Worcester

    Institute Road,100, 01609, Worcester

pytania