Keystone logo
Dublin City University

Dublin City University

Dublin City University

Wstęp

Dublin City University - Uniwersytet Irlandii Enterprise

Dublin City University (DCU) jest młodą, dynamiczną i ambitną uniwersytet, obchodzony jest ostrze i do przodu myślenia. Ściśle współpracujemy z przemysłem, aby dać studentom nowoczesną, istotne, rzetelną program dostarczony w obiektach klasy światowej. Jesteśmy znani mającą kulturę przedsiębiorczości, innowacyjne i kreatywne. Jesteśmy znani z naszych doskonałych statystykach zatrudnienia oraz sukces naszych absolwentów.

DCU jest międzynarodowo uznane jako intensywne badania, globalnie zajmuje Uniwersytet Przedsiębiorczości, która różni się zarówno od jakości i wpływu jej absolwentów i koncentruje się na tłumaczeniu wiedzy do zasiłku społecznego i gospodarczego.

Dlaczego Dublin City University?

 • DCU jest obecnie w rankingu 46 w QS Top 50 Under 50 Ranking (2015) i 79 w Times Higher Education 150 Under 50 Ranking (2016) - W 2016 roku, Business School zyskał AACSB akredytację, stawiając go w górę 5% szkół biznesu na całym świecie - DCU ma najlepszy rekord zatrudnienia absolwentów wszystkich irlandzkich uczelni - 92% studentów DCU iść do pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia.
 • Mamy doskonałą reputację nauki pracy na podstawie i połączenia do przemysłu.
 • kwalifikacje DCU są uznawane i szanowane na całym świecie. DCU kwalifikacje daje szerszy wybór ścieżki kariery, lepsze perspektywy zatrudnienia i wyższego wynagrodzenia.
 • DCU jest domem dla wielu renomowanych światowych ośrodków badawczych i reputację światowego lidera badań, zapewniając domu do dużej liczby doktorantów.
 • DCU jest domem dla ponad 2000 studentów z ponad 110 różnych krajów.
 • Jesteśmy dumni oferując przyjazną i wspierającego środowiska, w którym do badania i towarzysko.
 • Nasz 85 hektarowy kampus jest jednym z najbezpieczniejszych kampusach w Irlandii. Oferuje on jasne nowoczesną architekturę i wspaniałe udogodnienia.
 • Nasz zespół Międzynarodowe Biuro posiada wieloletnie doświadczenie we wspieraniu uczniów w procesie aplikacji i są tutaj, aby pomóc po przyjeździe na kampusie.

Fakty

 • Data rozpoczęcia - wrzesień - czas trwania - 3 lub 4 lata (licencjackie stopni) 1 rok (podyplomowe nauczył stopni) - Wymagania kwalifikacyjne - kończenia nauki kwalifikacyjnego odpowiednik irlandzkiego Świadectwo ukończenia / wyróżnieniem stopnia z uznanych uczelni - Wymagania - IELTS 6.5 lub TOEFL 92 - Lokalizacja - Dublin City - opłaty międzynarodowe - od 12.000 € rocznie

Dlaczego warto studiować w Irlandii?

Irlandia jest najbardziej zachodnim krajem Unii Europejskiej z populacją nieco ponad 4,5 miliona ludzi. Współczesna Polska jest wielokulturowe i wielojęzyczne i jeden z najbardziej otwartych gospodarek na świecie. Irlandia bezpieczny, przyjazny kraj anglojęzyczny. Dowodem na to jest fakt, że Dublin został wybrany sekund przyjaznym miasto na świecie przez czytelników nieoszlifowanych przewodników i piątym przyjaznym miastem na świecie przez czytelników Condé Nast Traveller. Irlandia została również uznana za jedną z 10 najlepszych przyjaznych krajów na świecie przez Lonely Planet.

BADANIE w jednym z najlepszych systemów edukacyjnych w świecie dla szkolnictwa wyższego Osiągnięcia ZASIŁEK z inwestycji w Irlandii w systemie edukacji WYBIERAĆ z ponad 5000 międzynarodowo uznanych kwalifikacji DOSTĘP Możliwości badawcze światowej klasy w programach wiodących światowych POŁĄCZYĆ z możliwości rozwoju zawodowego z wiodących firm światowych z siedzibą w Irlandii OSIĄGAĆ Twoje ambicje w większości krajów Europy przedsiębiorczej PRZYŁĄCZYĆ SIĘ z 35.000 studentów zagranicznych z 161 krajów korzystających żywe kultury Irlandii RELACJA NA ŻYWO w kraju tylko w języku angielskim mówienia w strefie euro DOŚWIADCZENIE mieszka w jednym z najbardziej przyjaznych i najbezpieczniejszych krajów na świecie

Absolwent Working Visa

Polska jest europejskim węzłem ponad 1000 czołowych firm międzynarodowych i spółki te wymagają wykwalifikowanych, wykształconych i bardzo zdolny pracowników do kierowania ich sukces zdecydował się zlokalizować w Irlandii. Studenci, którzy ukończyli uznaną, w pełnym wymiarze czasu stopień wyższej edukacji w Irlandii mają prawo do pozostania w kraju i pracować w pełnym wymiarze godzin przez okres 12 miesięcy w ramach Programu Graduate Third Level - daje doskonałą okazją do zdobycia doświadczenia w jednych z najlepszych firm światowych położonych ci tutaj.

Lokalizacje

 • Dublin

  Dublin City University, Glasnevin, Dublin 9, , Dublin

  pytania