Keystone logo
Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Wstęp

Online & dorosłych studentów

Dakota Wesleyan University zawsze była miejscem społeczności; miejscem, gdzie studenci stają się częścią czegoś większego niż tylko studia. Teraz DWU oferuje uczących się dorosłych niepowtarzalną okazję stać się częścią społeczności DWU - Forum cyfrowy, co jest. Oferujemy cztery programy studiów w pełni on-line:

Magisterskie Studia Menedżerskie MBA RN-Bachelor of Science pielęgniarskiego Master of Arts w Edukacji Bachelor of Arts w Organizational Leadership

Cyfrowy kampus DWU to miejsce, gdzie uczeń dorośli będą uczyć się z rówieśnikami żonglowania karierę, rodzinę i zobowiązania osobiste pozostając oddany wyzwanie zarabiać stopnia. sposób asynchroniczny programów "pozwala uczniom udziału w zajęciach, przedkłada zajęć i komunikować się z wykładowców i kolegów w każdej chwili w ciągu dnia lub nocy. Więcej niż tylko miejsce, aby przejść do klasy online kampus cyfrowe służy jako wspólnoty, w której do rozwijania relacji z rówieśnikami i wykładowców zarówno wewnątrz i na zewnątrz środowiska klasowego.

Nasz odrębną tradycję dostarczania spersonalizowanej edukacji uziemionym w naszych wartościach nauczania, przywództwa, wiary i służby będą obecne w tych programach internetowych. Nasze zobowiązanie do angażowania się dyskusje etyki, wartości i współczucia pozostanie na czele tych nowych programów studiów.

Uczący się są zachęcani do współpracy znacząco od rzeczywistych problemów, aby wznieść się doświadczeniami z klasą do życia codziennego.

Lokalizacje

  • Mitchell

    Dakota Wesleyan University 1200 W. University Ave Mitchell, SD 57301, , Mitchell

pytania