Keystone logo
Dakota College At Bottineau

Dakota College At Bottineau

Dakota College At Bottineau

Wstęp

Dakota College At Bottineau zapewnia studentom wysokiej jakości edukację w opiekuńczym środowisku. Instytucja ceni różnorodność i osobiste wzbogacenie poprzez promowanie zaangażowanego uczenia się w celu zatrudnienia i przenoszenia uniwersytetów. Z pomocą wspierającej społeczności Dakota College At Bottineau kładzie nacisk na naturę i technologię, aby realizować swoją misję poprzez szereg programów nauczania, programów i usług.

Dakota College At Bottineau istnieje prawie tak długo, jak sama Północna Dakota. Konstytucja stanowa, ratyfikowana w 1889 r., Przewidywała szkołę leśną, która miała pomagać w promowaniu wzrostu drzew na preriach. Otworzyliśmy nasze podwoje w 1906 roku jako North Dakota School of Forestry.

Od tego czasu wiele się zmieniło, w tym nasza nazwa i misja. Ale nadal jesteśmy tutaj, aby kultywować wzrost. Oczywiście „wzrost” nie oznacza dokładnie tego samego w XXI wieku, co w XIX wieku. Podczas gdy nasze programy dotyczące zasobów naturalnych pozostają jednymi z najlepszych na górnym Środkowym Zachodzie, oferujemy również stopnie naukowe w takich dziedzinach, jak opieka zdrowotna, projektowanie stron internetowych i technologie informacyjne, a także silny program sztuk wyzwolonych. Mamy jeden z najsolidniejszych programów nauczania na odległość w stanie.

Krajobraz Północnej Dakoty bardzo się zmienił od 1889 roku, zarówno fizycznie, jak i kulturowo. Nasi absolwenci pomogli wprowadzić te zmiany. Zmienił się także Dakota College At Bottineau - dzięki czemu możemy przygotować dzisiejszych studentów do budowania krajobrazów przyszłości.

Lokalizacje

  • Bottineau

    Simrall Boulevard,105, 58318, Bottineau

    pytania