Keystone logo
Caucasus University Master of Information Technology Management
Caucasus University

Master of Information Technology Management

Tbilisi, Gruzja

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 5000 / per year

W kampusie

Wstęp

Caucasus School of Technology (CST) powstała w 2008 roku i opracowała programy akademickie na poziomie licencjackim i magisterskim, spełniając międzynarodowe standardy i zaspokajając potrzeby lokalnego i globalnego rynku pracy.

Caucasus School of Technology na Caucasus University oferuje studia podyplomowe w zakresie zarządzania technologiami informatycznymi. Program przeznaczony jest dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową na stanowisku kierowniczym IT, poprzez zdobycie silnego zestawu umiejętności technicznych i menedżerskich, niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w branży IT.

Kluczowe cechy:

Nowoczesny program nauczania: Program posiada nowoczesny program nauczania zatwierdzony przez wiodące gruzińskie i międzynarodowe organizacje IT.

Połączenie umiejętności technicznych i menedżerskich: Dziś, w dobie globalnej konkurencji, organizacje potrzebują ludzi o złożonej wiedzy i umiejętnościach. Szczególnie duże zapotrzebowanie jest na osoby, które łączą wiedzę biznesową i technologiczną, posiadają głęboką wiedzę technologiczną i dobrą znajomość strategii biznesowej. Są to bardzo pożądane umiejętności, które można zdobyć w ramach tego programu.

Akredytacja

Program jest autoryzowany i akredytowany przez Ministerstwo Edukacji, Nauki, Kultury i Sportu Gruzji

Rekrutacja

Opłata za program

O szkole

pytania