Keystone logo
California State University Los Angeles - College of Business and Economics Master of Science w Information Systems
California State University Los Angeles - College of Business and Economics

Master of Science w Information Systems

0 Years

Request teaching languages

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

&nbsp

Master of Science w Information Systems

&nbsp

Master of Science in Information Systems (MSIS) ma na celu zapewnienie menedżerów i specjalistów niezbędnych technicznych i menedżerskich umiejętności potrzebne do wypełnienia obowiązków zawodowych i wyższych stanowiskach kierowniczych projektu w systemach informatycznych / Field Technology.

Studiów MSIS podzielono na dwie opcje: Profesjonalne Option (PMSIS) zaprojektowane dla prądu IS / IT, i executive (EMSIS) przeznaczony dla menedżerów i specjalistów pracujących na zewnątrz jest pole.

Wstęp do programu

&nbsp

Oprócz zastosowania do Uniwersytetu, przyszli studenci muszą złożyć osobne zgłoszenie program studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu i Ekonomii. Wnioskodawcy są dopuszczone do programu MSIS na podstawie kompleksowej oceny przez dział systemów informatycznych: ich doświadczenie zawodowe odzwierciedlenie w CV i dwa listy polecające od osób, które nadzorowały pracę skarżącej 's, która dokumentuje przynajmniej dwóch lat "w pełnym wymiarze czasu pracy poziom doświadczenia zawodowego w informacji biznesowej ustawienia systemu dla Professional opcja, lub trzy lata " pełny etat doświadczenie zawodowe w pracy na poziomie zarządzania, profesjonalny, i / lub operacje ustawiania dla executive oraz w minimalny wynik GMAT z 500.

&nbsp

&nbsp

Profesjonalne Option

&nbsp

MSIS, Professional Option (PMSIS) przeznaczony jest dla menedżerów i specjalistów pracujących w dziedzinie systemów biznesowych informacji. Opcja oferuje profesjonalistom wiedza potrzebne, aby przejść do dzisiejszych trudnych planowania starszy, doradztwem, oraz stanowiska do zarządzania projektami.

&nbsp

&nbsp

Executive

&nbsp

Opcja wykonawczy MSIS jest przeznaczony dla menedżerów pracujących, menedżerów i specjalistów, którzy są zainteresowani przekierowaniem kariery lub zmiany w systemach informatycznych przedsiębiorstw / pola technologii. Jest zaprojektowany w celu zapewnienia osobom aktualnie zatrudnionych w biznesie i innych rodzajów organizacji zarządzania i eksploatacji stanowiska, wykształcenie potrzebne do uzyskania kwalifikacji zawodowych i wiedzy i umiejętności menedżerskie niezbędne do wyższych stanowisk szczebla.Takie pozycje można znaleźć w systemach informatycznych / technologii informatycznych (IS / IT) instrukcji i wsparcia organizacji, takich jak: doradztwo, zarządzanie użytkownikami, planowania rozwoju i zarządzania oraz działalność centrum danych.

Kandydaci muszą posiadać tytuł licencjata z akredytowanych uczelni, profesjonalnych przynajmniej trzyletnie doświadczenie poziom, oraz zainteresowanie karierą w IS / IT. Podstawowa wiedza z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej jest warunkiem dopuszczenia do absolwentów kursów.

&nbsp

&nbsp

Curriculum MSIS

&nbsp

Ogółem 45-48 jednostek 500 poziom kursów i master badanie całkowitych są wymagane. Większość studentów zakończyć program w dwa lata.

O szkole

pytania

Podobne kursy