Keystone logo
Cromwell UK International Education

Cromwell UK International Education

Cromwell UK International Education

Wstęp

WITAMY W EDUKACJI CROMWELL

Cromwell UK International Education jest uznanym dostawcą usług edukacyjnych, oferuje szeroki zakres programów edukacyjnych we współpracy z czołowymi uniwersytetami w Wielkiej Brytanii. Celem Cromwella jest przekazanie najnowszej wiedzy z najlepszymi praktykami, aby kształtować jednostkę i społeczeństwo, aby były skuteczne i wydajne, aby stawić czoła przemysłowym i społecznym wyzwaniom stale zmieniającego się świata z pozytywnymi wartościami.

Cromwell jest prowadzony przez grupę doświadczonych i wyszkolonych ekspertów w dziedzinie edukacji, psychologów i byłych kierowników korporacyjnych, kierując się silną przedsiębiorczością i ma na celu efektywne wykorzystanie potencjału ludzkiego w celu zaspokojenia potrzeb rynku pracy.

Kwalifikacje, które oferuje Cromwell, są krokami naprzód, podczas gdy nasze szkolenia zorientowane na pracę, które doprowadzą każdego ucznia do czołówki drabiny kariery korporacyjnej i starają się, aby wszyscy jej studenci byli zatrudniani z odpowiednim podejściem i kwalifikacjami. Jesteśmy pierwszym Pearson Assured Centre w północnych Emiratach, które wyznaczają międzynarodowy punkt odniesienia dla edukacji i szkoleń. Zapewniamy światową edukację lokalnie wzmocnioną globalną ekspozycją.

NASZA WIZJA

Cromwell UK nieustannie dąży do utrzymania swojej pozycji jako jednego z czołowych dostawców edukacji międzynarodowej w regionie, aby utrzymać i podnosić jakość nauczania, badań, usług publicznych i rozwoju gospodarczego, zapewniając światową edukację lokalnie wzmocnioną globalną ekspozycją.

MISJA

Przekształcaj życie, aby służyć społeczeństwu, kształcąc, tworząc wiedzę, międzynarodową lokację i wdrażaj wiedzę, aby pracować na dużą skalę z doskonałością. Spraw, aby młodsze pokolenia były bardziej konkurencyjne wobec wartości Globalnego Rynku.

Lokalizacje

  • Ajman

    Behind Honda Showroom, Rumailah, , Ajman

pytania