Keystone logo
Cork English World

Cork English World

Cork English World

Wstęp

O szkole

Cork English World, wielokrotnie nagradzana szkoła w Irlandii oferuje kursy, które mają na celu zapewnienie studentom umiejętności językowych niezbędnych do skutecznego i pewnego porozumiewania się w języku angielskim. Nasze kursy zapewniają również uczniom umiejętności i strategie niezbędne do nauki języka angielskiego poza klasą.

Cork English World specjalizuje się w kursach języka angielskiego oraz na szkoleniach nauczycieli języka angielskiego jako drugiego języka. Nasze metody opierają się na ponad 30 latach łącznej wiedzy i doświadczenia.

Będąc liderem w dziedzinie kształcenia nauczycieli języków, CEW musi być w czołówce metod nauczania języków obcych. CEW zatrudnia 8 pracowników pod kierownictwem Majellia Sheehan i Mireille Kingston. Naszą historię udowodniono, raz po raz otrzymujemy pożądane rezultaty.

W Cork English World będziesz mówił po angielsku co najmniej 20 godzin tygodniowo ... płynność w języku angielskim nie jest już fikcją!

Cork English World oferuje lekcje języka angielskiego na co najmniej 6 poziomach, od podstawowej (A1) do zaawansowanej (C1), z maksymalnie 12 uczniów w klasie.

Referencje

"Dziękuję bardzo za ten kurs. Świetnie spędziłem tu czas w szkole iw Cork w ogóle. Jestem bardzo szczęśliwy, że wybrałem tę szkołę. Chciałem polepszyć swój angielski i na pewno to zrobiłem, a także dużo więcej "(Ekaterina, Rosja)

"Dziękuję ci bardzo za wszystko. Świetnie się bawiłem w CEW. Każdy jest naprawdę miły i przyjazny "(Maiko, Japonia)

"Zdecydowanie polecam CEW! To było nie tylko informacyjne dla mnie, ale naprawdę zabawne. Miałem naprawdę zabawny czas, zawsze doczekać się tu w godzinach porannych "

(Romina, Niemcy)

Lokalizacje

  • Cork

    Crawford Business Park, Bishop St, Cork City, , Cork

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania