Keystone logo
Copenhagen Institute of Interaction Design

Copenhagen Institute of Interaction Design

Copenhagen Institute of Interaction Design

Wstęp

CIID Reel od CIID on Vimeo.

Copenhagen Institute of Interaction Design organizuje szereg inicjatyw edukacyjnych

Nasze działania edukacyjne stanowią zintegrowane środowisko dla uczestników, wykładowców i pracowników do wspólnej pracy w wielokulturowym, multidyscyplinarnym środowisku studyjnym. Szkoła przyciąga imponujący i różnorodny wybór międzynarodowych wykładowców wizytujących, którzy są wysoko cenieni jako eksperci w swoich dziedzinach.

Nieustannie rozwijamy naszą definicję projektowania interakcji poprzez ewoluujący charakter naszych programów nauczania. Kierując się filozofią „uczenia się przez działanie” i podejściem skoncentrowanym na ludziach, uczniowie są zachęcani do zgłębiania tematów przed wygenerowaniem pomysłów. Koncepcje te są następnie prototypowane w dobrze wyposażonym laboratorium i warsztacie.

CIID zapewnia nowy model edukacji, który jest odpowiedni zarówno dla środowiska akademickiego, jak i przemysłowego. Poprzez partnerskie partnerstwa branżowe i projekty skierowane do branży studenci mają kontakt z szerokim zakresem tematów i kontekstów w świecie rzeczywistym.

113158_1.jpg

Letnia Szkoła CIID na całym świecie zapewnia uczestnikom możliwość zdobycia umiejętności i narzędzi projektowania i innowacji poprzez serię 5-dniowych warsztatów. Warsztaty te są prowadzone przez czołowych międzynarodowych ekspertów z dziedzin innowacji, technologii cyfrowych i kreatywnego przywództwa. Jest to wciągające, ale kompaktowe doświadczenie, które daje okazję do zbadania możliwości myślenia projektowego, prototypowania i adaptacji nowych technologii. Jest otwarty dla wszystkich i ma na celu umożliwienie studentom i profesjonalistom ze wszystkich środowisk wykorzystania umiejętności i procesów projektowania interakcji w ich pracy/projektach. Jak dotąd Szkoła Letnia odbywa się w Danii, Kostaryce i Indiach i jesteśmy otwarci na zabranie jej do innych regionów.

113161_2.jpeg

Profesjonalne programy CIID to intensywne, wielodniowe warsztaty dostępne na żądanie dla firm lub opinii publicznej w największych miastach na całym świecie. Nasze kursy, prowadzone przez światowej klasy projektantów i ekspertów w terenie, mają na celu zapewnienie Tobie lub Twojemu zespołowi przełomowego zastrzyku wiedzy, umiejętności, sieci i perspektyw zawodowych w ciągu trzech dni lub dłużej. Zbudowane na fundamencie projektowania i prototypowania skoncentrowanego na ludziach, nasze kursy kładą nacisk na rzeczywiste zastosowania i praktyczne budowanie umiejętności. Będziesz intensywnie współpracować ze swoimi rówieśnikami i instruktorami poprzez połączenie wykładów, ćwiczeń i przyspieszonych projektów.

113160_3.jpg

Program CIID Interaction Design Program (IDP) (1 rok) uczy uczestników, jak projektować i wdrażać produkty, usługi i środowiska - zgodnie z wizją CIID, aby inspirować działania na rzecz lepszej przyszłości. Wierzymy w różnorodność doświadczeń, myślenia i kultury – i przekazujemy umiejętności pracy zespołowej, komunikacji i współpracy, a nie tylko umiejętności techniczne i projektowe. Po rygorystycznym procesie selekcji wybieramy ludzi z całego świata do udziału w naszym programie projektowania interakcji. Każda osoba wnosi ze sobą indywidualne umiejętności, a IDP jest efektywną platformą do uczenia się peer-to-peer. Wybraliśmy Kostarykę jako pierwszą lokalizację programu Interaction Design poza Danią, ponieważ kraj ten jest domem dla oszałamiających 6% światowej bioróżnorodności. To sprawia, że jest to idealne miejsce do skupienia się na rozwiązaniach skoncentrowanych na życiu. Naszym celem jest wyciąganie wniosków i wykorzystywanie postępowych innowacji, w tym fakt, że region wytwarza obecnie ponad 99 procent energii elektrycznej z pięciu różnych źródeł odnawialnych: energii wodnej (78%), wiatru (10%), energii geotermalnej (10%) , biomasa i energia słoneczna (1%).

Lokalizacje

 • San José

  Omar Dengo Foundation in San José/ La Selva Research Station in the Costa Rican jungle, , San José

  • Copenhagen

   Copenhagen, Dania

   Programy

    pytania