Keystone logo
Conde Nast College MA Stylizacja mody
Conde Nast College

MA Stylizacja mody

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

30 Sep 2024

GBP 29 950 *

W kampusie

* 24 950 funtów (Wielka Brytania) | 29 950 GBP (poza Wielką Brytanią) z VAT

Dołącz do nas na spotkaniach informacyjnych online

Wstęp

Nasz program MA Fashion Styling oferuje wyjątkowe, branżowe doświadczenie, zanurzając studentów w sztuce stylizacji, produkcji i tworzenia wizerunku mody. Program ten, oparty na głębokiej wiedzy specjalistycznej Condé Nast, stanowi dynamiczną mieszankę ustrukturyzowanego nauczania akademickiego, praktycznych warsztatów praktycznych, samodzielnych badań i wciągających kursów mistrzowskich prowadzonych przez cenionych liderów branży. Razem te elementy odkrywają wieloaspektowy świat stylizacji w mediach drukowanych, cyfrowych i opartych na doświadczeniach.

Będąc częścią podyplomowego portfolio Fashion Media uczelni, które obejmuje również programy magisterskie w zakresie strategii mediów modowych, dziennikarstwa modowego i kierowania kreatywnego w mediach modowych, realizując nasze studia magisterskie w zakresie stylizacji mody, będziesz dzielić się niektórymi sesjami nauczania i projektami ze swoimi odpowiednikami w innych mediach modowych programy magisterskie. To oparte na współpracy podejście zapewnia całościowe i dynamiczne zrozumienie branży mediów modowych.

U podstaw tego programu leży umożliwienie Ci zostania biegłymi praktykami w dziedzinie stylizacji mody i tworzenia wizerunku w sektorze mody i mediów. Otwiera możliwości zrozumienia zawiłości rozwoju koncepcji i badań na potrzeby praktyki twórczej, opanowania kreatywnych, koncepcyjnych, komercyjnych i krytycznych wymiarów stylizacji mody, zdobycia technicznych umiejętności produkcyjnych, kultywowania umiejętności współpracy i wykorzystania umiejętności projektowania cyfrowego dostosowanego do stylizacji mody . Dodatkowo zyskasz wgląd w dynamikę odbiorców dzięki różnorodnej gamie możliwości uczenia się. Głównym celem MA Fashion Styling jest tworzenie treści wizualnych, tworzenie obrazów i stylizacja zarówno obrazów nieruchomych, jak i ruchomych.

Warto zauważyć, że Condé Nast College oferuje niezrównany dostęp do luminarzy branży, w tym zespołów redakcyjnych i biznesowych odpowiedzialnych za kultowe publikacje, takie jak VOGUE, GQ, Glamour, Tatler, House & Garden, World of Interiors i WIRED. Ta wyjątkowa zaleta pozwala nam łączyć rygor akademicki z wybitnymi powiązaniami branżowymi, tworząc środowisko edukacyjne jak żadne inne.

Condé Nast College of Fashion & Design jest latarnią morską przygotowującą branżę. Ostatecznym celem programu jest ułatwienie płynnego przejścia od środowiska akademickiego do zatrudnienia zawodowego poprzez skrupulatne wplatanie teorii i badań akademickich w tkankę praktyki branżowej. Jako student tego kursu będziesz dokładnie zaznajomiony z rzeczywistymi scenariuszami branżowymi, co umożliwi ci ciągłe podnoszenie wiedzy i zrozumienia oraz kultywowanie nowych umiejętności do wzorowego poziomu po ukończeniu studiów. Otrzymasz również doskonałą okazję do wzięcia udziału w czterotygodniowym, wciągającym doświadczeniu zawodowym, które będzie istotnym elementem Twojej ścieżki rozwoju zawodowego w trakcie programu.

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

Program

Rekrutacja

Opłata za program

O szkole

pytania