Keystone logo
Concordia University, St. Paul Global

Concordia University, St. Paul Global

Concordia University, St. Paul Global

Wstęp

Concordia University, St. Paul wita zróżnicowane grono studentów i umożliwia im rozwój akademicki, duchowy i interpersonalny. Poczucie wspólnoty na Uniwersytecie Concordia w St. Paul – czy to w kampusie, czy online – sprawia, że studenci czują się częścią rodziny Concordia, kiedy zapisują się na jeden z naszych programów. Zachęcamy uczniów do odkrywania swoich zainteresowań, współpracy z profesorami i rówieśnikami oraz osiągania swoich celów poprzez sukcesy akademickie.

Programy online z Concordia University, St. Paul są wspierające i energiczne, pozwalając ci osiągnąć swoje cele w elastycznym środowisku cyfrowym. Nasze kompleksowe programy koncentrują się na zapewnieniu cennego doświadczenia i zaawansowanej wiedzy branżowej, która jest zgodna z tradycją doskonałości akademickiej Concordii. Nasza społeczność internetowa zachęca uczniów do odkrywania swoich zainteresowań, kontaktowania się z profesorami i rówieśnikami oraz osiągania celów poprzez sukcesy akademickie i rozwój.

Concordia University, St. Paul jest akredytowany przez Higher Learning Commission i jest członkiem North Central Association. Concordia University, St. Paul jest akredytowany od 1967 r., A ponowna akredytacja została udzielona w 2018 r.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Saint Paul

    Concordia Avenue,1282, 55104, Saint Paul

    pytania