Keystone logo
Community College Of Denver

Community College Of Denver

Community College Of Denver

Wstęp

Community College Of Denver (CCD) jest jedyną szkołą społeczną w mieście i hrabstwie Denver i jest otoczona historią, sztuką, sportem i kulturą.

Jako jedna z 13 instytucji w Colorado Community College System, CCD jest trzecią co do wielkości, z ponad 8000 uczniów uczęszczającymi na zajęcia zarówno online, jak i w salach lekcyjnych. W 1967 roku ustawodawca Kolorado stworzył CCD, a trzy lata później rozpoczęły się zajęcia w odnowionym salonie samochodowym w pobliżu Civic Center. W ciągu następnych kilku lat uczelnia rozszerzyła się na pobliskie sklepy detaliczne z powodu szybko rosnącej liczby studentów. Na szczęście w 1975 roku College przeniósł się do kampusu Auraria Higher Education Center o powierzchni 150 akrów w centrum Denver.

Pierwotnie miejsce, w którym znajdowało się przygraniczne miasto Auraria z 1858 roku, kampus ma najstarszą budowlę stojącą w Denver - dawną świątynię Emmanuel (obecnie Emmanuel Gallery), przestrzeń wystawienniczą dla studentów i wykładowców. Położona wzdłuż zachodniego brzegu Cherry Creek, CCD jest także jedyną uczelnią społeczną w kraju, która dzieli kampus z dwoma czteroletnimi uniwersytetami - Metropolitan State University of Denver i University of Colorado - Denver. Wszystkie trzy instytucje dzielą budynki klasowe, w pełni dostępne centrum zdrowia, bibliotekę regionalną, obiekty rekreacyjne, centrum sztuk widowiskowych i związek studencki.

Dołącz do naszego bogatego grona studentów i rozpocznij swoje cele edukacyjne tutaj, na uczelni, która wspiera cele swoich studentów, świętuje ich osiągnięcia i stara się zwiększyć liczbę absolwentów szkół wyższych w mieście Denver i okolicznych społecznościach.

Lokalizacje

  • Aurora

    Alton Way,1070, 80230, Aurora

    pytania