Keystone logo
Columbus College Of Art And Design

Columbus College Of Art And Design

Columbus College Of Art And Design

Wstęp

Witamy w Columbus College of Art & Design (CCAD). Jesteśmy jedną z najlepszych prywatnych uczelni artystycznych i projektowych w kraju i od 141 lat jesteśmy liderem w kształceniu zróżnicowanej grupy utalentowanych studentów. Tutaj będziesz zmuszony myśleć, tworzyć i pracować na najwyższym poziomie. Będziesz eksplorować różne media w naszych najnowocześniejszych obiektach i rozwijać się dzięki bliskim mentorom z naszym światowej klasy wykładowcami. Ożywisz swoje pomysły i opanujesz narzędzia do zmiany kultury i biznesu na lepsze.

CCAD i Columbus stanowią razem potężne połączenie: CCAD zapewnia edukację, a miasto zapewnia możliwości nawiązywania kontaktów, które rozpoczynają karierę w lokalnych i międzynarodowych branżach kreatywnych. Nasza silna sieć absolwentów i nasze partnerstwa pomagają naszym studentom znaleźć pracę zaraz po ukończeniu studiów.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Columbus

    Cleveland Avenue,60, 43215, Columbus

    Programy

    pytania