Keystone logo
Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Wstęp

Columbia Film Network jest liderem w dziedzinie kształcenia online od jej powstania w 1986 roku, dzięki czemu tysiące specjalistów pracujących i zdalnie znajdujące studentów do korzystania z kształcenia na odległość i realizować swoje stopni bez żadnych wymagań na pobyt na kampusie w Nowy Jork. Fu Fundacja Szkoła Nauk Technicznych i Stosowanej (SEAS) Oferuje szeroko zakrojoną instrukcji w głównym uniwersytetu badawczego i idealnie nadaje się kształcić przyszłych liderów technicznych umiejętności techniczne i zachęcać. Nasze nauki inżynieryjne i zastosowane programy, które należą do najstarszych i najbardziej wpływowych, objąć narodu nowych technologii i interdyscyplinarnych możliwości.

Naszym celem jest umożliwienie studentom stać się liderami technologii przyszłości. Pod tym celu promować doskonałość w nauce oraz uczestniczyć w badaniach światowej klasy, której celem jest promowanie prymat w czołówce. Zapraszamy do przyłączenia się do nas w tej ekscytującej podróży w przyszłość.

Istnieje wiele możliwości naukowe dostępne magisterskie dla Ciebie online Columbia Film Network. CVN Uczniowie korzystają z indywidualnego podejścia związanego z małych szkół, jak również z rozległym zasobów akademickich poważnej instytucji badawczej. Jako student Columbia, będziesz miał dostęp do światowej sławy profesorów, którzy są liderami i innowatorów w swoich dziedzinach.

Doktoranci inżynierii online w Kolumbia do dyspozycji szeroki wachlarz programów akademickich do wyboru, w tym operacji badań, metody in Finance, Industrial & Systems Engineering, inżynieria biomedyczna, inżynieria chemiczna, Matematyki Stosowanej Fizyki Technicznej, Informatyki, Elektrotechniki, mechanicznych i inżynierii lądowej, inżynierii budowlanej i Zarządzanie Systemy, Nauka o materiałach.

Lokalizacje

  • New York

    Columbia Video Network, 500 W. 120th Street, 540 Mudd, MC 4719, NY 10027, New York

    pytania