Keystone logo
Colorado State University

Colorado State University

Colorado State University

Wstęp

W stanie Kolorado jest ponad 30000 wykonawców, budowniczych i twórców, którzy podzielają te same podstawowe wartości, które definiują nas jako instytucję przyznającą grunty i wzmacniają naszą społeczność. Wartości te stanowią solidną podstawę i bez względu na to, jak są interpretowane, zawsze dają społeczności CSU coś więcej, do czego może dążyć.

Włączenie

W stanie Kolorado jest miejsce dla każdego. Nie dlatego, że wszyscy się ze sobą zgadzamy lub żyjemy w ten sam sposób. Zamiast tego dzieje się tak, ponieważ cenimy i szanujemy wzajemne różnice i wiemy, że dzięki wspólnej pracy jesteśmy lepiej przygotowani do stawienia czoła wyzwaniom jutra.

Jak to wygląda? Wygląda na to, że rekordowo wysoki poziom różnorodności wśród naszych studentów, zasoby kampusu, które pomagają uczniom znaleźć ich miejsce w społeczności, oraz nasze Zasady społeczności, które prowadzą nas w naszych codziennych interakcjach.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Fort Collins

  Fort Collins, Stany Zjednoczone

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania