Keystone logo
Colorado Christian University

Colorado Christian University

Colorado Christian University

Wstęp

Flagowy Christian University w Kolorado

Założony w 1914 roku Colorado Christian University jest wiodącą międzywyznaniową uczelnią chrześcijańską w Kolorado i ośmiostanowym regionie Rocky Mountain, zapewniającą światowej klasy edukację tysiącom studentów.

Jako członek Rady Chrześcijańskich Kolegiów i Uniwersytetów, CCU znajduje się w czołówce uniwersytetów w całym kraju.

Uniwersytet oferuje obecnie ponad 50-stopniowe opcje dla tradycyjnych studentów studiów licencjackich za pośrednictwem College of Undergraduate Studies. Studenci dla dorosłych i absolwenci mają ponad 80-stopniowe opcje w College of Adult and Graduate Studies oraz CCU Online.

Strobel Center for Applied Apologetics w CCU koncentruje się na wyposażaniu rozległej sieci chrześcijan, którzy są aktywnie zaangażowani na rynku idei w lokalnych kościołach i społecznościach, w mediach, w świecie rozrywki, w Internecie i całej kulturze popularnej przynieść duchową odnowę do kościoła w Ameryce.

Colorado Christian University analityczny Colorado Christian University , Centennial Institute, zajmujący się polityką publiczną, działa na rzecz lepszego zrozumienia przez społeczeństwo najważniejszych problemów, przed którymi stoi Kolorado i naród. Założony w 2009 roku Centennial Institute ma na celu wspieranie wiary, rodziny i wolności; uczyć obywatelstwa i odnawiać ducha roku 1776.

Informacje na tej stronie pomogą Ci dowiedzieć się więcej o tym, co wyróżnia CCU, przedstawić liderów CCU, znaleźć informacje o 100-letnim dziedzictwie Uniwersytetu oraz poznać fakty i statystyki związane z Uniwersytetem i jego programami akademickimi.

Dodatkowo, jeśli planujesz wizytę w CCU, możesz uzyskać mapy i wskazówki dojazdu do wszystkich lokalizacji CCU i polecanych hoteli w pobliżu głównego kampusu w Lakewood w stanie Kolorado.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Lakewood

    West Alameda Avenue,8787, 80226, Lakewood

    pytania