Keystone logo
College O'Sullivan Of Montreal

College O'Sullivan Of Montreal

College O'Sullivan Of Montreal

Wstęp

O'Sullivan College to mała uczelnia non-profit oferująca studentom spersonalizowane usługi w ramach ośmiu (8) określonych programów studiów, dzięki którym College zyskał doskonałą reputację.

Od momentu powstania w 1916 roku, O'Sullivan College znajduje się w samym sercu Montrealu, w bliskim sąsiedztwie dużych i średnich firm, które oferują studentom staże w ramach ich szkolenia w prawdziwym świecie biznesu.

Oprócz oferowania studentom szeregu spersonalizowanych usług, tworząc w ten sposób idealne warunki do nauki, College zapewnia studentom najnowszy sprzęt, aby ich nauka była bardziej produktywna.

To, co naprawdę odróżnia O'Sullivan od innych uczelni, to bliskie relacje między studentami, nauczycielami i personelem administracyjnym. Uczniowie są traktowani z prawdziwym namysłem, jako osoba o wyjątkowych potrzebach i aspiracjach. Gdziekolwiek studenci mieszkają w domu, w Kanadzie lub za granicą, wszyscy, którzy przyjeżdżają do O'Sullivan, doświadczają specjalnej więzi z innymi, która wzbogaca ich doświadczenie w nauce.

Lokalizacje

 • Montreal

  Rue de la Montagne,1191, H3G 1Z2, Montreal

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania