Keystone logo
College of Saint Mary

College of Saint Mary

College of Saint Mary

Wstęp

W College of Saint Mary wierzymy w siłę edukacji, która pomaga kobietom w realizacji ich potencjału, identyfikowaniu mocnych stron przywódczych oraz znajdowaniu spełnienia w karierze i życiu.

Założeni przez Siostry Miłosierdzia i zainspirowani naszą misją, jesteśmy oddani doskonałości akademickiej i możliwościom uczenia się przez służbę, które pomagają kobietom rozwinąć większe poczucie własnej wartości i własnej wartości oraz wiarę, którą mogą wynieść w świat, aby coś zmienić dla wszystkich.

Zapraszamy studentów ze wszystkich światowych religii iz całego kraju. Oferujemy niedrogie programy studiów w szerokim spektrum współczesnych wiodących dziedzin, takich jak pielęgniarstwo, terapia zajęciowa, studia asystentów lekarzy, nauczanie ze specjalnościami, nauczanie dla osób zmieniających karierę zawodową, biznes z naciskiem na analitykę i komunikację strategiczną, studia prawnicze i inne. Zapewniamy solidne podstawy edukacji w zakresie sztuk wyzwolonych dla wszystkich tych kierunków, z możliwością studiowania również tutaj sztuk pięknych i sztuk performatywnych.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Omaha

    Mercy Road,7000, 68106, Omaha

    pytania