Keystone logo
College of Law and Business

College of Law and Business

College of Law and Business

Wstęp

Dlaczego CLB?

Myśl globalnie

Globalizacja dramatycznie wpłynęła na wszystkie aspekty życia zawodowego. W związku z tym międzynarodowe doświadczenie i globalna ekspozycja są niezbędne, aby odnieść sukces w dziedzinie biznesu i prawa. W CLB staramy się oferować naszym studentom szeroką gamę programów międzynarodowych, aby lepiej wyposażyć ich w stale zmieniającą się, szybko rozwijającą się gospodarkę globalną. W ramach tych programów studenci uczestniczą w delegacjach edukacyjnych do głównych miast biznesowych na świecie, gdzie studiują na wspólnych kursach oraz biorą udział w bilateralnych projektach badawczych na zagranicznych uczelniach.

Nasz Wydział

CLB został oceniony jako najlepszy pod względem programów edukacyjnych, jakości wykładowców i ogólnej satysfakcji w ankiecie izraelskiego Narodowego Związku Studentów. To, wraz z wielokulturowym i zróżnicowanym korpusem uczniów, tworzy energetyzujące i ekscytujące środowisko uczenia się.

Członkowie wydziału CLB są liderami w swojej dziedzinie i uzyskali stopnie doktora i kontynuowali studia podoktoranckie na najlepszych uniwersytetach na świecie, w tym na Harvardzie, Stanford, Columbia, NYU, Berkeley, Chicago i Oksfordzie.

Są integralną częścią tętniącej życiem areny akademickiej w CLB, na której odbywają się nowatorskie badania, stymulujące warsztaty, publikacje naukowe i międzynarodowe konferencje.

Nasi studenci

Wielokulturowe i zróżnicowane ciało studenckie CLB, indywidualna opieka oraz przyjazne i wspierające środowisko pozwala każdemu uczniowi wykorzystać swój potencjał. Zanim studenci wyjdą z naszych drzwi, są w pełni przygotowani do zdobycia stopni naukowych lub wejścia na arenę zawodową w wielu wiodących firmach w Izraelu, a także na wpływowych stanowiskach w sektorze publicznym.

Zasięg społeczności

CLB uczy studentów myślenia globalnego, ale działania lokalnego. Aby rozwijać wartości, które jest drogie izraelskiemu społeczeństwu, a także budować lepszą przyszłą siłę roboczą, CLB promuje profesjonalny aktywizm społeczny i praktyków, którzy są wykształceni, wykwalifikowani i odpowiedzialni społecznie w sferze biznesowej, prawnej i publicznej. Studenci CLB stworzyli ważne, krajowe i międzynarodowe precedensy poprzez nasze kliniki prawne, takie jak obalenie izraelskiego prawa prywatyzującego więzienia; ochrona osób ubiegających się o azyl; oraz umieszczenie na porządku dziennym ważnych kwestii społecznych, takich jak izraelskie zasoby gazu ziemnego i równe szanse w edukacji.

Skoncentrowany na Twoim sukcesie

Poradnictwo Career Center prowadzone jest przez profesjonalny, doświadczony zespół, indywidualnie, zgodnie z potrzebami studenta. Proces obejmuje doradztwo personalne, pomoc w przygotowaniu CV / CV, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych poprzez symulacje, profesjonalne wykłady, wizyty w czołowych firmach oraz targi pracy.

Kolejnym elementem działalności Career Center jest tablica możliwości zatrudnienia CLB, z setkami ofert pracy dla studentów i absolwentów CLB.

Lokalizacje

 • Ramat Gan

  David Ben Gurion Road,26, , Ramat Gan

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania