Keystone logo
Coastal Carolina University E. Craig Wall Sr. College of Business

Coastal Carolina University E. Craig Wall Sr. College of Business

Coastal Carolina University E. Craig Wall Sr. College of Business

Wstęp

Wall College of Business jest doskonałym poligonem dla udanej kariery biznesowej!

Oferujemy sześć kierunków, osiem dla dzieci oraz studia magisterskie i akademickie. Nasz program PGA Golf Management jest jednym z 18 programów akredytowanych przez Professional Golfers Association of America. Oferujemy również praktyczne doświadczenia edukacyjne poza salą lekcyjną; kluby i organizacje, które pomogą ukształtować studentów w czołowych profesjonalistów biznesowych; możliwości przywódcze; ekscytujące możliwości odbycia stażu; rozwój kariery; najnowocześniejsze urządzenia i oprogramowanie; uznanych w całym kraju wykładowców, którzy są wielokrotnie nagradzanymi naukowcami i czołowymi specjalistami biznesowymi w swoich dziedzinach; i więcej.

Absolwenci Wall College podjęli ekscytujące kariery w firmach takich jak Amazon, Cisco, Ernst & Young, KPMG, Merrill Lynch, Walt Disney World i nie tylko!

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Conway

    Chanticleer Drive East,100, 29528, Conway

    pytania