Keystone logo
© Eva Dang
Coaching for Change

Coaching for Change

Coaching for Change

Wstęp

O Coaching for Change

Szkolimy i szkolimy osoby, aby stać się liderami zmian w dążeniu do szczuplejszej, innowacyjnej i stale ulepszającej się organizacji. Mamy udokumentowaną historię pomagania klientom w znacznym obniżeniu kosztów przy jednoczesnym utrzymaniu wydajności w zakresie bezpieczeństwa, jakości, kosztów, dostawy, produktywności i morale.

Zbudowaliśmy sieć współpracy konsultantów zbliżającą się do 60 osób. Nasi konsultanci mają doświadczenie w obserwowaniu i rozwijaniu najlepszych praktyk w ramach nagradzanych firm Shingho. 90% pracowało w Toyota na poziomie lidera grupy lub wyższym. Wprowadzamy "inny sposób myślenia" od tradycyjnego zarządzania. Jesteśmy "praktyczni" w miejscu pracy i robimy wszystko, aby zapewnić szybką, zrównoważoną zmianę. Nie oznacza to rezygnacji z posiadania personelu w systemie lub liderów wewnętrznej zmiany.

Klienci, z którymi lubimy pracować, nie wysyłają po prostu kogoś na kurs szkoleniowy, aby mogli wrócić do pracy - jak zwykle. Chcą coś zmienić, my też! Nasz etos i portfolio mają na celu stymulowanie prawdziwej nauki poprzez stosowanie nowych narzędzi, technik i metod w miejscu pracy.

Dążymy do standardów i profesjonalizmu nakreślonych przez Chartered Management Institute. Dostarczamy kwalifikacje doradcze za pośrednictwem Institute of Business Consulting (część Chartered Management Institute). Jedyny profesjonalny organ w Wielkiej Brytanii poświęcony promowaniu najwyższych standardów zarządzania i doskonałości przywódczej.

Jesteśmy uznanym ośrodkiem w Instytucie Przywództwa i Zarządzania. Największy brytyjski organ przyznający kwalifikacje przywódcze i kierownicze oraz Chartered Management Institute oferujący szeroki zakres kwalifikacji i zatwierdzonych programów skupionych na przywództwie zmian, coachingu i technikach doskonalenia biznesu.

Skupiamy się na zrównoważonych zmianach w dążeniu do doskonałości i uznanych za to!

Lokalizacje

 • Derby

  Dunston Innovation Centre, Dunston Road, Chesterfield, S41 8NG, , Derby

 • Doha

  Doha, Katar

  Programy

   pytania