Keystone logo
Cloud County Community College

Cloud County Community College

Cloud County Community College

Wstęp

Witamy w Cloud County Community College , gdzie naszą misją jest przygotowanie studentów do prowadzenia udanego życia i wzmacnianie witalności naszych społeczności. Nasze wartości przewodnie to sukces, doskonałość, obsługa, uczciwość, różnorodność, dostępność i zrównoważony rozwój. Cieszymy się, że trafiłeś do nas.

Odkrywając, co mamy do zaoferowania, przekonasz się, że zapewniamy troskliwą społeczność, która wspiera naszych uczniów w dążeniu do ich celów edukacyjnych. Wielu naszych wykładowców i pracowników to byli studenci lub wieloletni pracownicy, którzy mają liczne powiązania z instytucją i lokalną społecznością. Chociaż masz wiele opcji edukacyjnych, Cloud może poszczycić się historią pomagania poszczególnym osobom w poprawie ich życia, niezależnie od tego, czy Twoim celem jest pójście do pracy, aktualizacja umiejętności, aby uzyskać lepszą pracę, czy też przejście na czteroletnią uczelnię! Oferujemy dwanaście kierunków studiów z możliwością łączenia poświadczeń, w sumie ponad 335 kursów w każdym semestrze, które pomogą Ci osiągnąć wszystko, czego chcesz!

Wierzymy, że szkolnictwo wyższe zmienia życie, dlatego staramy się zapewnić dostępność każdemu mieszkańcowi naszego 12-powiatowego obszaru usług. Czesne w chmurze to jedna trzecia opłat pobieranych przez uniwersytety stanowe. Ponadto prawie 70 procent naszych uczniów kwalifikuje się do jakiejś formy pomocy finansowej. Z nami możesz być blisko i daleko!

Uważamy również, że zaangażowanie uczniów jest kluczowym elementem sukcesu akademickiego, dlatego oferujemy dziesiątki klubów i organizacji, które mogą odwoływać się do różnorodnych zainteresowań i umiejętności poza salą lekcyjną. Studenci, którzy chcą zaangażować się w życie kampusu, mają możliwość zdobycia doświadczenia, przywództwa i umiejętności organizacyjnych, które są cenne, niezależnie od tego, czy przechodzisz do czteroletniego stopnia, czy od razu rozpoczynasz pracę. Umiejętności te są możliwe dzięki przyjaznej i integracyjnej atmosferze sprzyjającej małej uczelni. Ostatecznie Twoje doświadczenie w Cloud promuje rozwój akademicki, społeczny i osobisty.

Lokalizacje

  • Concordia

    Campus Drive,2221, 66901, Concordia

    pytania