Keystone logo
CLL Language Centres

CLL Language Centres

CLL Language Centres

Wstęp

Dlaczego warto uczyć się francuskiego z CLL?

Aktywnie zaangażowany w nauczanie francuskiego jako języka obcego od ponad 31 lat, CLL ma wysoko wykwalifikowany zespół trenerów, z których wszyscy specjalizują się w nauczaniu i ułatwianiu małym grupom uczniów. Nasza polityka ciągłego szkolenia dla naszych instruktorów, a także nasza współpraca z Katolickim Uniwersytetem w Louvain to gwarancja wyjątkowej jakości i niezawodności.

Skupiamy się na komunikacji ustnej, umożliwiającej zrozumienie i mówienie po francusku w rzeczywistych sytuacjach. Wszystkie nasze kursy opierają się na kulturze francuskojęzycznej części Belgii, dzięki czemu łatwiej integrujesz się z naszym krajem.

Kursy francuskiego

 • Progresywny

Aby postępować w języku francuskim w sposób ciągły i regularny, potrzebujesz podejścia opartego na uczeniu się, opartego głównie na nabywaniu umiejętności posługiwania się językiem obcym, aby móc komunikować się w codziennych sytuacjach (praca, działania społeczne, ...).

 • Intensywny

Nasze intensywne kursy pomagają szybko aktywować płynność komunikacji ustnej i zwiększają efektywność codziennych zajęć z udziałem języka francuskiego. Kluczowym celem jest zdobycie pewności siebie, aby "odważyć się mówić" po francusku w swoich prawdziwych sytuacjach (w pracy, w domu, w szkole, ...).

 • Kursy wakacyjne French4Life

2 tygodnie intensywnych lekcji francuskiego w sercu Europy.
Program "Alizé" promuje maksymalną efektywność w opanowaniu języka francuskiego dzięki jego elastyczności i gotowości do dostosowania się do celów. Możesz zarejestrować się w pakiecie kilku modułów lub rozpocząć od jednego modułu, a następnie dodać dodatkowe sesje, aż osiągniesz swoje cele.

 • Kursy wakacyjne French4Study

Przygotuj się na pobyt we frankofońskim uniwersytecie

Siła naszego programu Magellan polega na tym, że łączy w sobie trzy kluczowe cechy:
śmiało mówić po francusku, (koncentrują się głównie na ćwiczeniach i komunikacji ustnej), są efektywne (przygotowują się do studiów, prowadzą badania lub pracują po francusku) i odkrywają naszą kulturę (dzięki wizytom kulturalnym i poznawaniu ludzi).

 • Kursy wakacyjne French4Work

Intensywny kurs z naciskiem na profesjonalną komunikację
Chcecie naprawdę wzmocnić znajomość języka francuskiego, aby móc z niego szybko i skutecznie korzystać w życiu zawodowym. Jesteś gotowy, aby zainwestować czas w kurs bez konieczności poddawania się codziennym zajęciom.

Nasz program Summer Evening pomoże Ci zwiększyć wydajność w sytuacjach zawodowych, oferując Ci 4 wieczory w tygodniu przez 2 tygodnie.

 • Jeden na jednego

Skorzystaj z całkowicie dopasowanego kursu stworzonego razem z trenerem języka - prawdziwym trenerem językowym, który pomoże Ci osiągnąć szybki postęp i będzie Twoim osobistym przewodnikiem podczas Twojej podróży do nauki języka francuskiego

 • Kursy grupowe "A la carte"

Tworzysz grupę uczestników o podobnym poziomie i celach nauczania oraz, we współpracy z Doradcą Kształcenia CLL, organizujesz kurs językowy, który jest całkowicie dostosowany do potrzeb Twojej grupy (daty, rytm, harmonogram).

 • Indywidualne zanurzenie

Ten indywidualny program obejmujący jeden, bardzo intensywny tydzień nauki w pełnym wymiarze godzin w języku francuskim umożliwia ci postęp w utrzymywanym rytmie i zyskujesz specjalny impuls do poziomu w języku francuskim, dzięki czemu możesz bezpośrednio pracować w swoim życiu zawodowym.

Nasze centra

Witamy w naszych dwóch ośrodkach poświęconych biesiadnej nauce języka.

Mamy jedno centrum w Woluwe w zielonej dzielnicy Brukseli, stolicy Belgii i Europy, i inne centrum, zaledwie kilka kroków od centrum Louvain-la-Neuve , tętniącego życiem miasta uniwersyteckiego, położonego 25 km od Brukseli .

Klucz do sukcesu!

 1. Skuteczne i sprawdzone metody nauczania
 2. Indywidualne kursy i intensywne programy
 3. Twoja motywacja, klucz do dobrego postępu
 4. Instruktorzy, którzy tak ciężko pracują, pracują poważnie
 5. Bieżące oceny
 6. Przyjemność uczenia się w przyjemnej i przyjaznej atmosferze

Lokalizacje

 • Woluwe-Saint-Lambert

  Avenue de Kraainem 61, 1200 Woluwe-Saint-Lambert, 1200, Woluwe-Saint-Lambert

 • Ottignies-Louvain-la-Neuve

  Voie Cardijn 8, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve, , Ottignies-Louvain-la-Neuve

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania