Keystone logo
The Chinese Language Institute

The Chinese Language Institute

The Chinese Language Institute

Wstęp

CLI została założona przez dwóch braci, którzy mieszkali, pracowali i studiował w Chinach w sumie przez 18 lat. Po rozpoznaniu rosnące znaczenie Chin w świecie, oni połączyli swoje talenty, aby zaoferować studentom unikalną ścieżkę do nauki chińskiego i zrozumienia ChRL poprzez zanurzenie.

Od momentu powstania, CLI gościł setki studentów z ponad 30 krajów i kilka z najlepszych na świecie uniwersytetów, w tym Harvard, Yale, Oxford, Kolumbia, i wiele innych. CLI została przedstawiona w The Washington Post, China Daily, i czasopism edukacyjnych w całym kraju, a teraz zajmuje własne 5-piętrowy centrum nauki w pięknym południowym mieście Guilin. W 2012 roku przewodnik wyświetl mapę podróży zaleca CLI jako jeden z najlepszych programów chińskiego w Chinach.

Guilin została wybrana jako dom CLI dla wielu powodów - jest ciepło; to mały i prosty w obsłudze, z populacją tuż pod milion; Okoliczni mieszkańcy są przyjaźni i wciągająca; lokalna kuchnia jest doskonała; a lista jest długa.

Być może najważniejszym powodem Guilin został wybrany domu CLI jest piękno i bogactwo kulturalne miasta. W Chinach, Guilin, słynie z naturalnego piękna od ponad tysiąca lat. Przybywając w Guilin czuje się jak podróżując do tradycyjnego chińskiego malarstwa tuszem. Nie da się dokładnie opisać nieziemski krajobraz górski Guilin słowem - jego sceneria jest jeden, który musi być postrzegana.

Lokalizacje

  • Guilin

    31 Chaoyang Xilu Guilin, Guangxi, China 541004

    pytania