Keystone logo
Clarke University

Clarke University

Clarke University

Wstęp

Clarke University wkroczył w XXI wiek z imponującą tradycją doskonałości w edukacji. Clarke została założona w 1843 roku i nosi imię Irlandki Mary Frances Clarke, która założyła zgromadzenie zakonnic, Sióstr Miłosierdzia Najświętszej Maryi Panny (NMP). Kiedy społeczność przybyła do miasta Dubuque nad rzeką w 1843 r., Była to terytorium pionierskie. Miasto zmieniło się radykalnie na przestrzeni lat, podczas gdy jego żywiołowość i piękno rzeki Missisipi pozostały.

Clarke University pozostawał „postępowy z duchem czasu” przez cały okres swojego rozwoju i zmian. Wraz z rozwojem nowych programów Clarke nadal rzuca wyzwanie i wspiera studentów, którzy są sercem instytucji, w ich rozwoju intelektualnym i osobistym. Clarke słynie z długiej tradycji doskonałości w edukacji, a jej studenci, wykładowcy i personel współpracują, aby zachować i wzmocnić to dziedzictwo.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Dubuque

    Clarke Drive,1550, 52001, Dubuque

    Programy

    pytania