Keystone logo
Clarion University of Pennsylvania

Clarion University of Pennsylvania

Clarion University of Pennsylvania

Wstęp

Wśród wzgórz zachodniej Pensylwanii znajduje się Uniwersytet Clarion, na którym studiuje 4400 studentów. Ci odważni i pewni siebie studenci budują świetlaną przyszłość dzięki ambitnym naukowcom i różnorodnym zainteresowaniom, a także angażują się w miasto liczące 5300 osób, które ich obejmują.

Clarion University of Pennsylvania zapewnia przełomowe możliwości uczenia się przez całe życie poprzez innowacyjne, uznane w całym kraju programy realizowane w integracyjnych środowiskach skupionych na studentach.

Studenci chętnie uczą się w naszym malowniczym kampusie Clarion, który ewoluował od jego początków w 1867 roku, oraz w naszym rozwijającym się i cenionym kampusie Venango w Oil City. Studenci mają również możliwość zdobywania stopni naukowych za pośrednictwem Clarion Online, uznanego krajowego lidera w dziedzinie edukacji online. Wydziały Clarion to doświadczeni nauczyciele online, którzy ułatwiali uczniom przejście na kształcenie na odległość podczas pandemii COVID-19.

Clarion przygotowuje swoich studentów do biznesu, edukacji, zdrowia, nauk ścisłych i sztuki z niewielkim stosunkiem liczby studentów do liczby wykładowców oraz z programami akredytowanymi w kraju i za granicą. Clarion University of Pennsylvania jest nieprzerwanie akredytowany przez Middle States Higher Education Commission od 1948 roku.

Staże i możliwości studiowania za granicą poszerzają horyzonty studentów.

Pomoc finansowa i stypendia umożliwiają studentom korzystanie z ekscytujących możliwości edukacyjnych. Ponad 80 procent naszych uczniów otrzymuje jakąś formę pomocy finansowej. Oprócz ponad 175 programów akademickich, studenci Clarion University wzbogacają także życie osobiste. Dzięki ponad 170 organizacjom studenckim, w tym grupom akademickim, sportowym, stacjonarnym, greckim, politycznym, wielokulturowym, usługowym i grupom specjalnego zainteresowania, studenci stają się osobami i liderami w Clarion. Dzięki tym możliwościom życia akademickiego i studenckiego nasi uczniowie wchodzą w interakcje z innymi studentami z 45 stanów i 14 krajów.

Studenci mieszkają w apartamentach na terenie kampusu oraz w pobliskich mieszkaniach powiązanych z uniwersytetami, które są rutynowo patrolowane przez policję uniwersytecką. Asortyment lokali gastronomicznych obejmuje Eagle Commons (jadalnia studencka), Starbucks, food court i kawiarnie. Główna ulica, pełna specjalistycznych sklepów i lokalnych kawiarni, znajduje się zaledwie kilka kroków od naszego kampusu Clarion, dzięki czemu studenci mogą być integralną częścią społeczności. Transport autobusowy wokół Clarion zapewnia i obsługuje wiele lokalnych sklepów detalicznych i restauracji.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Clarion

    Wood Street,840, 16214, Clarion

    pytania