Keystone logo
© Eva Dang
City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

Wstęp

Witamy w City & Guilds w Londynie Art School, not-for-profit, specjalistyczna uczelnia poświęcony nauczaniu i inspirowanie kolejnej generacji kreatywnych profesjonalistów. Zapewniamy ważną alternatywę dla innych modeli sztuki i rzemiosła wykształcenie wyższe w Wielkiej Brytanii.

Wszystkie nasze kursy mają na swoim koncie i są powszechnie przestrzegane. Oferujemy licencjackie i podyplomowe kursy współczesnego dzieła sztuki (BA (z wyróżnieniem) oraz MA), Ochrona dóbr kultury (BA (z wyróżnieniem) oraz MA), a Carving Historycznym (Diploma i Postgraduate Diploma), jak również Foundation Diploma in Art and design. Proszę odwiedzić poszczególne strony programu, aby dowiedzieć się więcej o naszych kursach.

Chociaż nasze opłaty są zgodne ze standardowymi stopni brytyjskich, mamy przywiązanie do wysokich poziomów czasie kontaktu z wykładowcami, z których wszystkie są aktywne specjalistów. Oferujemy również znaczną liczbę stypendiów i stypendiów, aby pomóc studentom sfinansować swoje studia, dzięki szerokiej gamie hojnych dobroczyńców, którzy uznają zaangażowanie szkoły artystycznej do doskonałości. Uczniowie naszej BA (z wyróżnieniem) oczywiście mogą kwalifikować się do kredytów studenckich finansowanych przez rząd.

UCZY Nasz zespół stopniom studenckich są obfite i nauczania na wszystkich kursów odbywa się w całym tygodniu. Nauczanie jest prowadzone przez artystów i praktyków na szczycie swoich dziedzinach zawodowych, które wspólnie zapewniają zróżnicowany i dynamiczny zakres wiedzy i poglądów. Specjalista charakter Szkoły Sztuki oznacza, że ​​możemy skupić się na doskonałości i zapewniają uwagę jeden-do-jednego nasi pacjenci wymagają. Wierzymy w ciekawości, ambicji i uczenie się poprzez podejmowanie. Każdy student jest zachęcany i wspierany przekroczyć własne oczekiwania.

Edukacja proponujemy jest zarówno szeroka i głęboka. Łączymy umiejętności oparte o nauczanie historii sztuki kontekstowych wykładów i seminariów, które zatrudniają londyńskich muzeów i galerii jako kluczowy zasób dla stałych ukierunkowanych wyjazdów studyjnych. Rysunek jest podstawą wszystkich naszych kursów z dedykowanym Drawing Studio otwarte dla wszystkich, a owocne zapylenie krzyżowe przedmiotów pomaga studentom rozwijać głębokie zrozumienie swojej praktyce.

Lokalizacja i wyposażenie Byliśmy na naszej stronie Kennington od 1879 roku, który obecnie obejmuje Georgian Terrace oraz specjalnie zaprojektowanym wiktoriańskie studio znajduje się naprzeciwko Kennington, wraz z dużymi elastycznych przestrzeni studyjnych dla Fundacji Dyplom w sąsiednim 1930 budynek byłego magazynu. Mamy galerii i muzeów w Londynie w zasięgu ręki, w Narodowej Galerii zaledwie kilka przystanków od hotelu, a obie galerie i muzea East End South Kensington zaledwie 20 minut metrem od hotelu. Ten obszar południowego Londynu szybko staje się jedną czwartą kulturalną z Damien Hirst w Newport Street Gallery, Gazowni, Beaconsfield i wielu innych galeriach w odległości krótkiego spaceru. Nasza sieć relacji z organizacji kulturalnych, muzeów i galerii jest obszerna i zarówno lokalnych (Londyn) i globalne, w tym partnerstwa w Wenecji, Tokio i Berlinie.

Zdajemy sobie sprawę, centralne miejsce w studiu jako przestrzeń dla twórczego wysiłku, analiz i eksperymentów, a studenci są przydzielane dedykowane obszary robocze, które wspierają praktykę intensywny, skoncentrowany i w pełnym wymiarze czasu. Każdy obszar roboczy jest opracowany z praktyką studenta na uwadze, czy jest studio wysokim sklepieniem artystów "z naturalnym światłem północy lub laboratorium badawczego ochrony. Ponadto studenci mają dostęp do expert- uruchamianych środków specjalistycznych i warsztatów, w tym pracowni rysunku, drukarni, pracowni drewna, odlewania warsztatowe, szkła, Sackler biblioteki i pracowni informatycznej, jak również dostęp do małych ośrodków specjalistycznych, takich jak odlewni , piece ceramiczne i ciemnia fotograficzna.

WSPARCIE I WSPÓLNOTA Działamy na ludzką skalę, obejmującą około 230 studentów i kadry dydaktycznej 80+. To pozwala nam współpracować z naszych studentów za odrębne i ważnych członków naszej społeczności żywy i wciągające twórczej. Dbamy o indywidualne postępy i pobyt w aktywnej komunikacji z naszych absolwentów, z których wielu są liderami w swoich dziedzinach. Studenci korzystają również z współpracy z wiodącymi dziedzictwa, twórczych i artystycznych, związanych z instytucjami i inicjatywami, które zapewniają możliwości dobrowolnego stażu pracy, uruchomienie i prezentujących prace uczniów.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić nasza strona internetowa.

pytania